Targi Kielce
„Motoryzacyjna jesień” pełna atrakcji

17 Sie 2016

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE, która odbyła się we wrześniu 2015 roku na terenie Targów Kielce upłynęła pod znakiem dużej różnorodności części samochodowych oraz ciekawych ofert z branży oponiarskiej. Wystawę odwiedziło blisko 1000 zwiedzających związanych zawodowo z motoryzacją. Tegoroczne wystawy zapowiadają się jeszcze ciekawiej.

Targi poświęcone częściom i akcesoriom samochodowym oraz oponom w 2016 roku zostaną wzbogacone o kolejne wystawy skierowane do przedstawicieli branży. I tak wraz z APAE i RTE w październiku zadebiutują Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych, najsilniejszego podmiotu na rynku krajowym zrzeszającego przedstawicieli branży. Na gości czekać będzie także pierwszy Salon Turbo-Expo skierowany do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek.

Dzięki takiej różnorodności wystaw każdy specjalista związany z motoryzacją znajdzie więc w Kielcach coś dla siebie.

Szeroka oferta dla całej branży

SONY DSCZwiedzający targi APAE i RTE będą mieli możliwość zapoznać się z szeroką gamą silników i części do nich, elementów karoserii, chłodnic, elementów systemów klimatyzacji, akumulatorów, osprzętu elektrycznego i elektronicznego, alarmów, lakierów, szyb samochodowych itd. Nie zabraknie także urządzeń i produktów związanych z czyszczeniem i pielęgnacją pojazdów, designem, bezpieczeństwem czy tuningiem. Wystawiane będą opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek i przyczep, a także do wszelkich rodzajów maszyn, w tym do prac ziemnych, budowlanych, drogowych, rolniczych i przemysłowych. Towarzyszyć im będą obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych oraz zajmujących się bieżnikowaniem i recyclingiem ogumienia.

Zakres branżowy targów HOL EXPO to pojazdy pomocy drogowej, oferta producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Swoje propozycja przedstawią tu także towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy asistance oraz firmy pomocy drogowej.

Zwiedzający Salon Turbo-Expo będą natomiast mieli możliwość zobaczyć w jednym miejscu całą gamę turbosprężarek oraz części i urządzenia do ich naprawy.

Autobusy dopełnią całość

Do tej szerokiej oferty dołączą w tym roku także XIII Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO oraz VI Salon Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH. Obok pełnego asortymentu części, akcesoriów samochodowych i opon, podczas TRANSEXPO tradycyjnie będzie można zobaczyć pojazdy lokalnego transportu zbiorowego, autobusy turystyczne, pojazdy specjalistyczne i gospodarcze, holowniki, auta wsparcia technicznego. Na stoiskach nie zabraknie części i wyposażenie autobusów, a także wyposażenie obiektów zaplecza technicznego. Moto-Tech to z kolei specjalistyczna wystawa dla podmiotów prowadzących stacje diagnostyczne.

Targi Kielce 2„Motoryzacyjna jesień”, która na terenie Targów Kielce potrwa od 11 do 13 października 2016 roku będzie więc z pewnością ważnym punktem w kalendarzu właścicieli firm transportowych, hurtowni, zakładów blacharskich, mechaników samochodowych, wulkanizatorów, przedstawicieli pomocy drogowych, czy osób zarządzających transportem zbiorowym.Targi Kielce logotyp

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz