Targowe premiery

09 sie 2016

Valeo to kolejna firma z motoryzacyjnej czołówki, która zapowiada premierę swoich najnowszych rozwiązań na targach Automechanika 2016.

-Valeo----Frankfurt-2016Valeo Service wystąpi w Frankfurcie pod hasłem „Troszczymy się o Ciebie”. Przedstawiciele firmy tłumaczą, że za tymi słowami kryją się różne formy opieki, którą Valeo Service otacza swoich klientów. Otrzymują oni produkty o jakości OE, czeka na nich program wsparcia dla warsztatów Tech’Care oraz wsparcie marketingowe, mogą liczyć na pełną dostępność i szybką dostawę produktów, obsługę posprzedażową, inteligentne aplikacje internetowe.

Każdego roku oferta Valeo rozszerzana jest o ponad 3 500 nowych produktów. W tym roku francuska firma zaprezentuje swój najnowszy asortyment o jakości OE obejmujący m. in. sprzęgła, wycieraczki i oświetlenie, dopełniając go liniami produktów regenerowanych i przeznaczonych na aftermarket, opracowanych z wykorzystaniem doświadczeń zebranych w produkcji na pierwszy montaż.

I tak pokazane zostaną m.in. płaskie wycieraczki tylne multi-connection wraz z nową gamą wycieraczek Hydro Connect. Gama tych produktów pokrywa 96% zastosowań w europejskim parku samochodowym, przy czym wystarcza do tego zaledwie 8 numerów części i 3 konektory. Uniwersalność taka sprawia, że dystrybutorom i warsztatom łatwiej zarządzać stanami magazynowymi, a użytkownicy pojazdów mogą w prosty sposób dobrać wycieraczki.

Valeo przedstawi też aktualną ofertę układów klimatyzacyjnych dostępnych pod marką Spheros, która weszła w skład Grupy Valeo, a przeznaczona jest dla autobusów i autokarów.

 

 

 

Zostaw Komentarz