Targowy weekend

20 wrz 2017

W piątek 22 września rozpoczynają się trzydniowe 16. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów organizowane przez Inter Cars.

Ponad 200 wystawców, których stoiska rozmieszczone zostaną na terenie 20 000 m², będzie już wkrótce prezentowało swoje produkty gościom odwiedzającym błonia wokół stadionu PGE Narodowy. Targi IC rozpoczną się w piątek 22 września dniem prasowym i potrwają do niedzieli 24 września.

Sportowe emocje

Na zwiedzających czekają również liczne dodatkowe atrakcje, które będzie zobaczyć można podczas widowiska Motor Show. Odbędą się m.in. zawody Gymkhana Challenge, Drift Show, Rally Cross, a także pokazy FMX i stuntu motocyklowego. Będzie można podziwiać trzech szaleńców na motocyklach, którzy zamknięci w metalowej kuli będą przeciwstawiać się sile grawitacji. Na liście zawodników znaleźć można liczne znane nazwiska związane z motorsportem. Hołowczyc, Chuchała, Nivette, Trela, Ostałowski to tylko kliku spośród tych, którzy w ciągu dwóch dni postarają się udowodnić, że zasługują na miano najlepszych. Partnerami Motor Show są Castrol i Goodyear.

Roztańczony PGE Narodowy

Targi Inter Cars i Motor Show to nie jedyne weekendowe wydarzenia na PGE Narodowym. W sobotę 23 września odbędzie się tu widowiskowy koncert „Roztańczony PGE Narodowy”. Bawić się na nim będzie dziesięciotysięczna publiczność, na scenie pojawią się zaś Zenon Martyniuk z grupą Akcent, zespoły Boys, Weekend, After Party, Mig, Defis, Long & Junior, Jorrgus, Exaited, Top Girls, Extazy, Milano i wielu innych wykonawców. Gwiazdą wieczoru będzie hiszpański wokalista, Alvaro Soler. Transmisję z koncertu przeprowadzi telewizja Polsat.

Z aplikacją wygodniej

Aby ułatwić gościom zwiedzanie targów, Inter Cars stworzył specjalną aplikację mobilną Inter Cars Expo 2017, która umożliwi szybkie wyszukiwanie wystawców z uwzględnieniem oferowanego przez nich asortymentu. Będzie to duże ułatwienie, biorąc pod uwagę olbrzymi teren PGE Narodowego. Aplikacja zawiera mapę z dokładnym rozkładem poszczególnych stoisk oraz szczegółową agendę dotyczącą wszelkich spotkań i atrakcji. Aplikacja jest darmowa i dostępna dla użytkowników samrtfonów z oprogramowaniem Android lub iOS.

 

Zostaw Komentarz