Taurus przedstawicielem Kamei

24 lut 2015

Kamei Husky (mat. pras.)Od początku 2015 r. za dystrybucję w Polsce boxów dachowych marki Kamei odpowiada firma Taurus z Mikołowa, która została oficjalnym przedstawicielem niemieckiego producenta.

Firma Taurus, od blisko 30 lat zajmująca się wytwarzaniem i dystrybucją bagażników i boxów dachowych oraz innych akcesoriów zwiększających możliwości transportowe pojazdów, zamierza do swej oferty wprowadzić pełna gamę boxów dachowych Kamei. – Z pewnością zaproponujemy naszym klientom prostsze konstrukcje, w tym boxy Husky i Delphin, jednak główny nacisk kładziemy na boxy z górnej półki, bardziej zaawansowane technologicznie, czyli modele Corvara i Oyster – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

Kamei Corvara (mat. pras.)W boxach z czerwonym logo Kamei zastosowano szereg autorskich technologii, w tym m.in. system mocowania ClickFix, który pozwala na zamontowanie boxa do belek jednym ruchem ręki, oraz znane już analogiczne systemy Duolift, dzięki którym załadunku bagaży można dokonać tak z lewej, jak i z prawej strony. To m.in dzięki takim rozwiazaniom boxy Kamei zdobyły wiele branżowych nagród i wyróżnień, przyznanych m.in. przez ADAC oraz największy tygodnik motoryzacyjny w Wielkiej Brytanii „Auto Express”.

Ceny detaliczne poszczególnych boxów wahają się od ok. 1000 do 3200 zł. W przypadku każdego bagażnika Kamei obowiązuje 6 lat gwarancji producenta.

Kamei Delphin (mat. pras.)Kamei istnieje od 1952 r. Przedsiębiorstwo z Wolfsburga specjalizuje się w produkcji akcesoriów samochodowych, w tym głównie boxów dachowych, oraz tuningu zewnętrznym i wewnętrznym. Od początku obecności na rynku wyróżniało się innowacyjnością. Firma już w latach 50. ubiegłego stulecia zaczęła – jako pierwsza na świecie – produkować zagłówki oraz spojlery dla samochodów osobowych.

Zostaw Komentarz