Taurus wypożycza łańcuchy śniegowe

08 sty 2019

Polska firma Taurus proponuje kierowcom usługę wypożyczenia łańcuchów śniegowych z opcją zakupu. W praktyce oznacza to, że klient, który w trakcie zimowego sezonu nie skorzysta z łańcuchów, będzie mógł je zwrócić i zapłacić wyłącznie za ich wypożyczenie.

Usługa wypożyczenia łańcuchów to nowość w ofercie firmy Taurus, czyli czołowego polskiego producenta i dystrybutora wszelkiego rodzaju bagażników ( w tym do przewozu sprzętu rowerowego i wodnego), boxów dachowych, a także innych urządzeń ułatwiających transport bagaż. Zgodnie z założeniami, łańcuchy śniegowe można wypożyczyć, i jeśli nie zostaną użyte, oddać je po sezonie płacąc tylko za wypożyczenie. Gdy natomiast zostaną użyte, traktowane będzie to jako ich zakup.

Łańcuchy zimowe to gwarancja bardzo dobrej przyczepności na zaśnieżonych drogach. To także odpowiednie zabezpieczenie np. w przypadku zimowego wyjazdu w góry. Na niektórych odcinkach dróg użycie łańcuchów może się okazać nieuniknione, a w niektórych regionach naszego kontynentu korzystanie z nich jest wręcz obowiązkowe. Jeśli jednak nie będzie potrzeby skorzystania z łańcuchów, to dzięki naszej nowej usłudze można je po sezonie zimowym zwrócić, płacąc tylko za wypożyczenie sprzętu – mówi Robert Senczek, z firmy Taurus.

Usługa wypożyczenia łańcuchów z opcją zakupu jest już dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych sieci Taurus, w tym w punktach zlokalizowanych w Bydgoszczy, Mikołowie, Poznaniu, Rybniku, Rzeszowie, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu oraz w dwóch salonach w Warszawie. Objętych nią został szeroki wybór łańcuchów śniegowych marek Taurus, König, Weissenfels oraz Pewag.

Zostaw Komentarz