Testery na okazyjnych warunkach

05 maj 2015

X-431 PROFirma LAUNCH Polska wprowadza ciekawą ofertę sprzedaży testera diagnostycznego X-431 PRO skierowaną do posiadaczy innych przyrządów diagnostycznych do diagnozowania samochodowych systemów elektronicznych. Otóż po oddaniu swego obecnie wykorzystywanego testera, istnieje możliwość zakupu urządzenia X-431 PRO za 3333 zł netto przy jego cenie katalogowej wynoszącej 6900 netto zł.
Drugim warunkiem jaki należy spełnić, by skorzystać z tej propozycji, jest przedstawienie faktury zakupu posiadanego sprzętu opiewającej na kwotę minimum 3333 zł netto. Dodatkowo, przewidziana jest możliwość odkupienia starego przyrządu za 800 zł netto.

family--6Jednocześnie LAUNCH Polska proponuje chętnym zakup używanych testerów diagnostycznych X-431. W pełni sprawne przyrządy oferowane są w cenie 999 zł netto. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów magazynowych.

 

1 comments
  1. Jeśli mój tester ma naście lat i FV zakupu jest już dawno przerobiona na nowy towar papierowy / recykling, przecież nikt nie trzyma FV więcej niż wymaga tego prawo, więc czuję się pokrzywdzony. A jak udowodnię że mój diagun był wart więcej niż ta wymagana kwota?

Zostaw Komentarz