Testują w Zakroczymiu

06 lip 2016

W Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu trwają intensywne przygotowania do rozpoczęcia działalności. Obecnie testowane są systemy informatyczne, sterujące procesem przyjęcia dostaw w magazynie.

Testy procesu przyjęcia towarów w magazynie w Zakroczymiu rozpoczęły się pod koniec czerwca. Brali w nich udział przedstawiciele firm Beumer (dostawca taśmociągu oraz systemów pośrednich) i Asseco Business Solutions (dostawca WMS – system zarządzania magazynem), a także specjaliści z Inter Cars i ILS zajmujący się wdrożeniami.

Był to pierwszy testowany w Zakroczymiu proces, polegający na przyjmowaniu towaru od dostawców oraz zwrotów z filii. Testowane było także rozkładanie produktów na regałach. Próby kolejnych procesów będą trwały do połowy lipca.

Warto przypomnieć, że w połowie kwietnia w Zakroczymiu odbyły się testy mechaniczne sorterów. Brali w nich udział przedstawiciele dostawcy, firmy Beumer. Na potrzeby prób przygotowano towary różnej wielkości i o różnej wadze.

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS ma zostać uruchomione na początku 2017 roku. Obecnie zaawansowanie wszystkich robót budowlanych można ocenić na 90 – 95%. W marcu minął rok od rozpoczęcia budowy.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz