TMD Friction z nagrodą za wsparcie

26 lip 2019

Producent materiałów ciernych, firma TMD Friction została wyróżniona nagrodą TEMOT przyznawaną za wybitne wsparcie udzielane w obszarze niezależnego rynku części zamiennych.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas gali z okazji 25-lecia TEMOT International, w czasie dorocznej konferencji dostawców w Barcelonie. Nagrodę wręczyli: Fotios Katsardis, CEO i prezes TEMOT International Autoparts GmbH, Thomas Kobudzinski, wiceprezes TEMOT International Autoparts GmbH oraz Milos Marjanovic, dyrektor ds. Zamówień Międzynarodowych w TEMOT International Autoparts GmbH. Nagrodę odebrali: Robert Lightfoot, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży EMEA w TMD Friction oraz Jorg Schmuck, dyrektor ds. Sprzedaży na Europę Środkową w TMD Friction.

– Z ogromnym zadowoleniem odebraliśmy nagrodę od TEMOT International – szczególnie, iż przyznana została w zakresie wsparcia i obsługi. To pokazuje, że klienci są usatysfakcjonowani współpracą z nami oraz, że podjęte przez firmę działania rozwojowe w tym obszarze idą w dobrym kierunku – powiedział Bob Lightfoot.

Organizacja TEMOT International została założona w 1994 roku. Jej siedziba znajduje się w Niemczech. Obecnie Temot zrzesza 80 członków reprezentujących 87 krajów z 5 kontynentów.

 

Zostaw Komentarz