Total i Inter Cars poszerzają współpracę

12 lis 2018
Podpisanie umowy o współpracy. Na dole: Maciej Oleksowicz (prezes Zarządu Inter Cars) i Anna Whitehouse (Executive Vice President Total Western Europe); na górze: Wojciech Twaróg (członek Zarządu Inter Cars, dyrektor Sprzedaży i Marketingu), Benoit Pimont (dyrektor generalny Total Polska), Mariusz Mroczek (dyrektor handlowy w segmencie olejów i środków smarnych Inter Cars), Robert Sadowski (dyrektor sprzedaży w segmencie środków smarnych Total Polska), Ewa Kalinowska (dyrektor marketingu Total Polska).

Total Lubrifiants i Inter Cars podpisały o umowę o współpracy na wszystkich rynkach, na których działa największy polski dystrybutor.

Współpraca firm Total Lubrifiants i Inter Cars rozpoczęta w Polsce w 2015 roku zostanie rozszerzona na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jako strategicznemu dostawcy, pozwoli to firmie Total na dystrybucję wszystkich swoich olejów silnikowych do całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 16 krajach Starego Kontynentu. Rozwinięta sieć sprzedaży i efektywna logistyka polskiej firmy umożliwią realizację sprawnych dostaw produktów Total Lubrifiants na poszczególnych rynkach.

Podpisanie umowy jest uhonorowaniem naszej dotychczasowej, owocnej współpracy. To swego rodzaju symbol, którym jasno dajemy sobie do zrozumienia, że wspólnie chcemy rozwijać się dalej na rynkach, na których obecny jest Inter Cars. To oczywiście będzie miało przełożenie na satysfakcję naszych klientów, którzy mogą spodziewać się jeszcze lepszej dostępności produktów – powiedział Maciej Oleksowicz, prezes Zarządu Inter Cars SA, po podpisaniu umowy z Total Lubrifiants.

Jednocześnie Inter Cars będzie mógł dzięki temu w pełni korzystać z 45-letniego doświadczenia firmy Total i wzmocnić swoją ofertę produktami najlepszej jakości, takimi jak oleje TOTAL QUARTZ. Jest to linia olejów silnikowych najwyższej klasy, pokrywająca niemal w całości europejski park samochodowy i wytwarzanych z użyciem specjalnej formuły, chroniącej silnik przed mechanicznym zużyciem.

– To prawdziwa przyjemność widzieć, że umowa podpisana w 2015 roku pomiędzy Total Polska i Inter Cars otwiera nowe możliwości na poziomie europejskim. Nasze firmy podzielają wspólne wartości, którymi są otwartość i bliskość względem każdego klienta, dlatego z niecierpliwością czekam na efekty naszego partnerstwa – stwierdził z kolei Benoît Pimont, dyrektor generalny Total Polska.

Od teraz nasza współpraca wkracza na zupełnie nową płaszczyznę. Dzięki nawiązanemu porozumieniu, klienci Inter Cars mogą liczyć na jeszcze lepszą dystrybucję i dostępność towarów marki Total. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości korzyści będą się mnożyć i przyczynią się do wzrostu świadomości obu marek – dodał Wojciech Twaróg, członek Zarządu Inter Cars SA.

 

Zostaw Komentarz