Turbo oferta

24 Maj 2016

Jeszcze nie tak dawno turbosprężarki spotkać można było głównie w autach z silnikami Diesla bądź z benzynowymi o dużej mocy. Wszystko zmieniło się za sprawą downsizingu, tj. dążeniu do zmniejszenia pojemności skokowej jednostek napędowych przy zachowaniu, czy nawet podniesieniu ich mocy. Rosnąca na skutek tego zjawiska popularność turbosprężarek stawia przed mechanikami nowe wyzwania, a warsztatom stwarza możliwość rozszerzenie zakresu usług.

One-Stop-Box-Odpowiedzią AD Polska na zwiększone zainteresowanie warsztatów turbosprężarkami jest wprowadzenie do oferty turbosprężarek Turbos Hoe, a więc pochodzących ze znanej od ponad 40 lat belgijskiej firmy, która zajmuje się ich fabryczną regeneracją. Obecnie pod marką Turbos Hoet dostępnych jest ponad 17 tys. referencji o jakości zgodnej ze standardem OE. Pokrywają one w 100 procentach park samochodów osobowych w Europie!

Podstawą oferty jest tzw. TH BOX, czyli zestaw zawierający nie tylko turbosprężarkę, ale i wszystkie niezbędne do jej montażu elementy: uszczelki, szpilki, nakrętki, a nawet porcję oleju. W najbardziej problematycznych przypadkach, gdy wymiana turbosprężarki wiąże się z koniecznością użycia dodatkowych części (np. smok pompy oleju, przewód zasilający etc.), firma Turbos Hoet również oferuje je w komplecie! Ponadto do każdego zestawu ONE STOP BOX dołączona jest instrukcja, w której krok po kroku opisano prawidłowy montaż urządzenia. Wszystko to razem gwarantuje sprawną i poprawną wymianę turbosprężarki, co przekłada się na krótszy czas wykonania usługi i satysfakcję klienta.

Dodatkowo AD Polska wspólnie z Turbos Hoet wprowadza na rynek polski koncepcję sieci serwisowej specjalizującej się w wymianach turbosprężarek. Dzięki programowi „Turbo Partner” każdy mechanik i warsztat może zostać specjalistą od wymiany turbosprężarek, a tym samym dołączyć do grona tysięcy warsztatów działających na terenie niemalże całej Europy!

Aby zostać „Turbo Partnerem” mależy:

  • odwiedzić stronę turbo-partner.com/pl/;
  • przystąpić do szkolenia on-line (uzupełnionego materiałem filmowym) zakończonego wirtualnym testem;
  • pomyślnie zdać test, co zostanie potwierdzone Certyfikatem „Turbo Partnera” i rejestracją w programie.

Uczestnictwo w programie „Turbo Partner” wiąże się z korzyściami takimi jak:

  • rejestracja w bazie danych numeru fabrycznego każdej zamówionej turbosprężarki,
  • bezpłatna pomocą techniczną poprzedzającą montaż turbosprężarki,
  • 24-miesięczną gwarancją na produkt, przy czym pierwsze 12 miesięcy to tak zwana gwarancja bezsporna (niezależnie od przyczyny, reklamacja zostanie uznana, a turbosprężarka wymieniona na nową),
  • dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, w tym filmów instruktażowych i comiesięcznego e-newslettera, zamieszczanych na platformie multimedialnej „Turbo News”.

Wszelkich informacji na temat turbosprężarek Turbos Hoet oraz programu „Turbo Partner” udzielają przedstawiciele handlowi AD Polska.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz