Turbopomoc dla TurboPartnera

21 lut 2017

turbopremia-ad-polskaStale rosnąca liczba samochodów wyposażonych w turbosprężarki stawia przed warsztatami nowe wyzwania. Pomocą w sprostaniu im może być uczestnictwo w programie TurboParter.

Przed kilkoma miesiącami w ofercie AD Polska pojawiły się turbosprężarki marki Turbos Hoet. To znana na rynku wtórnym od ponad 40 lat belgijska firma, która zajmuje się fabryczną regeneracją turbosprężarek. Podstawą jej asortymentu są zestawy (nazwane TH Box) zawierające nie tylko samą turbosprężarkę, ale i wszystkie niezbędne do montażu elementy: uszczelki, szpilki, nakrętki, a nawet porcję oleju. Obecnie pod marką Turbos Hoet dostępnych jest ponad 17 tysięcy referencji o jakości zgodnej ze standardem OE. Pokrywają one niemal w 100 procentach europejski park samochodowy.

Razem z nowym produktem AD Polska wspólnie z Turbos Hoet wprowadziła na polski rynek koncepcję sieci serwisowej TuroParner, specjalizującej się w wymianach turbosprężarek. Dzięki temu  programowi” każdy mechanik, nawet ten, który do tej pory nie zajmował się turbosprężarkami, może zostać specjalistą od ich wymiany. Potrzeba przy tym niewiele czasu, aby dołączyć do grona tysięcy warsztatów TurboPartner działających niemal z całej Europy (Belgia, Francja, Holandia, Rumunia, Bułgaria, Rosja).

Jak tego dokonać? Wystarczy kilka prostych kroków:

  1. Odwiedź stronę www.turbopartner.com;
  2. Przystąp do szkolenia na stronie internetowej, obejrzyj dostępny tam film szkoleniowy i zdaj test (wykorzystując kod uzyskany od przedstawiciela AD Polska);
  3. Zaliczenie testu zostanie potwierdzone certyfikatem TurboPartnera i rejestracją w programie.

Gdy zajdzie potrzeba wymiany turbosprężarki w  samochodzie klienta, serwis należący do programu TurboPartner może liczyć na:

  • turboBezpłatną pomoc techniczna przed montażem urządzenia – doradca techniczny dzwoni do warsztatu i przekazuje uwagi dotyczące kluczowych momentów wymiany, dzięki czemu serwis unika błędów i późniejszych kłopotów z turbosprężarką. Aby pomoc ta została udzielona, niezbędne jest zarejestrowanie numeru wymienianej turbosprężarki na stronie: www.turbopartner.com;
  • 24-miesięczną gwarancję na produkt, przy czym pierwsze 12 miesięcy to tak zwana Gwarancja Bezsprzeczna. Nieważne gdzie leży błąd (w niewłaściwym montażu, czy w produkcie) serwis otrzyma bezpłatnie nową część oraz pomoc techniczną przy jej montażu.

Podsumowując, uczestnictwo w programie „Turbo Partner” wiąże się z korzyściami takimi jak:

  • specjalistyczne szkolenie przez ekspertów z firmy Turbos Hoet;
  • pomoc techniczna przy montażu każdej zakupionej turbosprężarki;
  • możliwość zakupu produktów z najwyższej półki jakościowej, spełniających standardy OE;
  • dostęp do zestawów TH BOX, zawierających wszystko co jest potrzebne do profesjonalnie przeprowadzanej wymiany turbosprężarki. W jednym pudełku, poza samym urządzeniem, są więc śruby, uszczelki, podkładki, strzykawka z olejem oraz, jeżeli jest taka potrzeba, dodatkowe elementy bez których naprawa z góry skazana byłaby na niepowodzenie (filtry, przewody zasilające, doprowadzające olej do turbiny, itp.). Dodatkowo, w trudniejszych przypadkach, dodawana jest także specjalna instrukcja montażu, dedykowana konkretnej referencji.
  • 24-miesięczna gwarancja, w tym pierwsze 12 miesięcy to Gwarancja Bezsprzeczna.

Wszelkich informacji na temat części Turbos Hoet oraz programu TurboPartner udzielają  przedstawiciele handlowi AD Polska.

Zostaw Komentarz