Turbopremia w sieci AD Polska

06 gru 2016

turbopremia-ad-polska
Zakup dowolnej turbosprężarki Turbos Hoet w sieci AD Polska premiowany jest biletem do Multikina na dowolny seans.

Sieć AD Polska wprowadziła do swojej oferty turbosprężarki marki Turbos Hoet. To znana na rynku wtórnym od ponad 40 lat belgijska firma, która zajmuje się fabryczną regeneracją turbosprężarek. Podstawą oferty jest tzw. TH BOX, czyli zestaw zawierający nie tylko turbosprężarkę, ale i wszystkie niezbędne do jej montażu elementy: uszczelki, szpilki, nakrętki, a nawet porcję oleju. – Obecnie pod marką Turbos Hoet dostępnych jest ponad siedemnaście tysięcy referencji o jakości zgodnej ze standardem OE. Pokrywają one około 98 proc. parku samochodów osobowych w Europie – zapewnia Grzegorz Janiga z firmy AD Polska.

Ofercie Turbos Hoet towarzyszy program „Turbo Partner”. Przyłączyć może się do niego każdy mechanik samochodowy, który zajmuje się wymianą turbosprężarek. Po rejestracji w programie przechodzi on szkolenie (on-line za pośrednictwem platformy multimedialnej), które zakończone jest wirtualnym testem. Jego pomyślne zaliczenie potwierdzone zostaje Certyfikatem „Turbo Partner”, a reprezentowana firma dołącza do europejskiej sieci warsztatów. Jednocześnie przydzielany jest dostęp do kolejnych materiałów szkoleniowych, unikatowej bazy danych o pojazdach, bezpłatnej pomocy technicznej poprzedzającej wymianę turbosprężarki. Pojawia się wtedy także możliwość rejestracji produktu, co jest równoznaczne z udzieleniem 24-miesięcznej gwarancji. Co równie ważne, w tym okresie pierwsze 12 miesięcy to tzw. gwarancja bezsporna, w której niezależnie od przyczyny zgłoszenia turbosprężarka zostanie wymieniona na nową.

Obecnie zakup dowolnej turbosprężarki Turbos Hoet w sieci AD Polska premiowany jest biletem do Multikina na dowolny seans. Promocja rozpoczęła się 14 listopada i potrwa do wyczerpania zapasów.

Zostaw Komentarz