Turbosprężarki Delphi

19 Lip 2016

Delphi Product & Service Solutions wprowadza do oferty linię nowych turbosprężarek odpowiadających jakością produktom stosowanym na pierwszy montaż. Każda turbosprężatka przechodzi kompleksowe testy oraz proces kalibracji.

Szacuje się, że światowy rynek pojazdów użytkowych wyposażonych w turbosprężarki ma wzrosnąć do 2020 roku o 108%. Tendencja ta wynika z roli turbodoładowania we wzroście efektywności i mocy silnika, jego wydajności i ekonomiczności. – Światowy popyt na turbosprężarki szybko rośnie. Istnieje ku temu kilka kluczowych powodów, takich jak zaostrzenie norm emisji spalin, poprawione parametry paliw oraz rosnąca popularność układów bezpośredniego wtrysku benzyny i oleju napędowego – mówi Chad Smith, wiceprezes Delphi Product & Service Solutions. –  Stosowanie turbosprężarki w pojazdach z silnikami Diesla jest powszechne już od wielu lat, do tego trend downsizingu powoduje wzrost popytu na turbodoładowane modele benzynowe. Każda z tych okoliczności ma znaczący wpływ na zwiększenie popytu na turbosprężarki również na rynku części zamiennych.

Nowa oferta Delphi skierowana na aftermarket obejmuje turbosprężarki z zaworem obejściowym (wastegate) i turbosprężarki o zmiennej geometrii, pokrywając szeroką gamę aplikacji europejskich i azjatyckich.

Turbosprężarki Delphi oferowane na rynek części zamiennych, skonstruowane są zgodnie ze standardami OE, mają sprawdzoną wydajność, charakteryzują się niezawodnością i trwałością, zapewniając warsztatom ekonomiczny produkt wysokiej jakości, stanowiący alternatywę dla części OE. Wszystkie turbosprężarki poddawane są dokładnemu procesowi testowania, który obejmuje dynamiczne wyważanie zespołu wału oraz kalibrację układu regulacji ciśnienia. Każdy produkt objęty jest standardowo 24-miesięczną gwarancją bez limitu przebiegu. Sprzedawany jest zaś w opakowaniu z dołączonym zestawem montażowym.

– W skład zestawu montażowego wchodzą uszczelki i porcja oleju, co zapewnia profesjonalny montaż. Dodatkowo, aby pomóc w warsztatom, zespół Delphi Product Service & Solutions oferuje wsparcie techniczne, a także szkolenia przeprowadzane online lub w Centrum Szkoleniowym Delphi. Oferujemy też elektroniczne narzędzie diagnostyczne, które pozwala na sprawdzenie wydajności sprężarki po jej zamontowaniu – dodaje Chad Smith.

Wskazówki dotyczące doboru i wymiany turbosprężarki, rozpoznawania najczęstszych przyczyn awarii oraz sposobów rozwiązywania problemów można znaleźć na stronie www.delphiautoparts.com/pl.

 

 

POWIĄZANE POSTY
1 comments
  1. Dzisiaj wszystko jest w turbo.
    Silniki i ich pojemność – w dół, a moc w górę. Widać jak marka za marką podąża w tą stronę, nieliczni się uchowali 🙂

Zostaw Komentarz