UFI Filters zapowiada

26 czerwiec 2016

UFI_Stand Automechanika Frankfurt 2016UFI Filters, firma  należąca do światowej czołówki w dziedzinie filtracji cieczy, zapowiada, że na wrześniowych targach Automechanika we Frankfurcie przedstawi swoje osiągnięcia w roli kluczowego dostawcy dla najważniejszych światowych producentów oraz wynikające z tego korzyści dla gam produktów aftermarketowych marek UFI i Sofima. Targi będą też okazją by zaprezentować nowy wizerunek firmy.

Podczas nieodległych już targów Automechanika firma UFI Filters skoncentrować się chce na opracowanych przez nią technologiach stworzonych z myślą o sektorze OE i przeznaczonych do różnorodnych zastosowań – od samochodów osobowych, po rynek pojazdów heavy-duty. Jedną z gwiazd ma być kompletny moduł filtracyjny Gen II Plus – czołowa innowacja w dziedzinie filtracji oleju napędowego, zaprojektowana by spełniać coraz surowsze wymogi stawiane przez silniki Diesla Euro 6 z systemem common-rail. Na stoisku będzie można ponadto zobaczyć przykłady rozwiązań UFI zastosowanych w praktyce, konkretnie zaś w 3-litrowym silniku dużej mocy BMW, wyposażonym w moduł filtracji oleju UFI oraz w silniku Ferrari F1, który zarazem jest dowodem ponad 30 lat obecności UFI w motosporcie.

W Frankfurcie będzie miał również premierę nowy slogan firmowy UFI Filters: „Chosen by the Best”. Hasło to, podkreślające współpracę marki z najważniejszymi światowymi producentami, będzie używane w całościowej strategii komunikacji korporacyjnej UFI. Związek UFI z aftermarketem podkreśli dodatkowo firmowy stand, utrzymany w tonacji błękitu i czerwieni – kolorach wyróżniających marki UFI i Sofima na rynku wtórnym.

Luca Betti, UFI Group Global Aftermarket Business Unit Director
Luca Betti, UFI Group Global Aftermarket Business Unit Director

Nasza obecność na targach Automechanika potwierdzi czołową pozycję zajmowaną przez UFI Filters w sektorze technologii filtracji, zarówno jeśli chodzi o sektor OE, jak i rynek części zamiennych. Cieszymy się, że na naszym stoisku zaprezentujemy zwiedzającym awangardowe rozwiązania: przede wszystkim moduł filtracji Gen II Plus – ważny produkt, który idealnie odzwierciedla nowy wizerunek firmy – powiedział Luca Betti, kierujący w UFI Group działem zajmującym się rynkiem wtórnym.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz