Ulepszona gama wycieraczek Valeo FIRST

13 sie 2018

Firma Valeo ulepszyła gamę swych płaskich wycieraczek Valeo FIRST Multiconnection. Dzięki wprowadzonym zmianom oferta zapewnia ponad 90% pokrycie zapotrzebowania parku samochodowego.

Valeo FIRST Multiconnection to gama wycieraczek segmentu ekonomicznego, które charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny. Zapewniają one skuteczne czyszczenie przedniej szyby, jednocześnie do każdej dołączone są adaptery przeznaczone do różnych mocowań spotykanych w autach. Teraz do gamy tych wycieraczek wprowadzono dwie istotne zmiany.

Po pierwsze, pojawiła się w niej nowa referencja wycieraczki w rozmiarze 750 mm, która znajduje zastosowanie w samochodach z większą przednią szybą, takich jak na przykład Citroen C4, Ford S-Max czy Peugeot 3008. Tym samym płaskie wycieraczki Valeo FIRST są teraz dostępne w 12 rozmiarach, od 350 mm do 750 mm.

Po drugie, dzięki opracowaniu nowych adapterów możliwe jest obecnie łatwe zamontowanie wycieraczek Valeo FIRST na kolejnych dwóch rodzajach ramion wycieraczek, które są stosowane w samochodach koncernów Volkswagen oraz BMW (np. w takich modelach aut jak Audi A1 od rocznika 2010, Skoda Octavia III, czy BMW X1 wyprodukowane po 2015).

Zmiany te niewątpliwie zwiększyły atrakcyjność produktu z punktu widzenia warsztatów samochodowych. Wystarczy mieć na stanie 12 rodzajów wycieraczek, aby móc „od ręki” dopasować je do większości aut. Valeo FIRST Multiconnection są jednocześnie proste w montażu oraz, co równie ważne, zapewniają dobrą jakość w rozsądnej cenie.

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo można znaleźć w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

 

Zostaw Komentarz