Więcej chłodnic i części karoseryjnych

17 kw. 2018

Asortyment części zamiennych oferowanych przez Inter Cars jest największy na rynku, niemniej firma systematycznie go wzbogaca.

W tym roku Inter Cars wzbogacił swą ofertę termiki o chłodnice silnika japońskiej firmy Koyorad i udostępnił blisko 300 indeksów tego wytwórcy. Ma on ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji chłodnic na rynku wtórnym, co pozwoliło mu stworzyć markę, która stała się synonimem jakości i niezawodności. Odbywająca się przy użyciu najnowszych technologii i materiałów produkcja sprawia, że wyroby Koyorad charakteryzują się dużą dokładnością wykonania oraz wysoką wydajnością eksploatacyjną. Liczne testy przeprowadzane w czasie produkcji i na jej zakończenie potwierdzają, że chłodnice spełniają standardy jakościowe stawiane elementom montowanym fabrycznie. Blisko 80% asortymentu przeznaczone jest do samochodów japońskich i koreańskich.

Rozrosła się również, i tak już bogata, oferta części karoseryjnych BLIC proponowanych przez Inter Cars. Od początku roku do asortymentu dołączyło ponad 600 nowych pozycji. Wśród nich są zarówno takie elementy jak zderzaki przednie i tylne, pokrywy silników, błotniki przednie, jak również atrapy chłodnicy oraz zderzaków. W sumie w ofercie Inter Cars znajduje się teraz ponad 30 tysięcy części karoseryjnych przeznaczonych do samochodów osobowych.

Zostaw Komentarz