Więcej sprzęgieł do aut azjatyckich

27 maj 2019

Firma Schaeffler Automotive Aftermarket znacząco poszerzyła ofertę części zamiennych do naprawy sprzęgieł w samochodach marek azjatyckich. Pod marką LuK oferuje obecnie ponad 450 artykułów – od pojedynczych części, takich jak dwumasowe koła zamachowe i wysprzęgliki, aż po kompleksowe rozwiązania naprawcze.

Od ponad 50 lat sprzęgła dostarczane przez firmę Schaeffler cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku. Obecnie nasze sprzęgła montowane są w co trzecim pojeździe produkowanym seryjnie w Europie. Wiedza i doświadczenie związane z wytwarzaniem elementów wyposażenia przeznaczonego na pierwszy montaż mają także przełożenie na naszą ofertę kierowaną na rynek części zamiennych – tłumaczy Rouven Daniel, kierownik programu Transmission Systems w Schaeffler Automotive Aftermarket. – W dziedzinie elementów układów przeniesienia napędu jesteśmy jednym z liderów w Europie. Oczywiste jest zatem, że stale pracujemy nad optymalizacją naszej oferty części zamiennych, tak aby była ona dostosowana do potrzeb rynku.

Eksperci działu Aftermarket poświęcili ostatnio dużo czasu na rozwijanie oferty kierowanej na rynek europejski. Do portfolio dodanych zostało 100 nowych referencji przeznaczonych do samochodów marek azjatyckich. Szczególny nacisk położono na wzbogacenie asortymentu zestawów do naprawy sprzęgła. W efekcie do najpopularniejszych modeli samochodów osobowych marek azjatyckich, takich jak Toyota Avensis, Mazda CX-5, czy Nissan Qashqai, dostępne są teraz klasyczne zestawy LuK RepSet i LuK RepSet Pro, które oprócz tarczy sprzęgła i docisku, zawierają także pasujący wysprzęglik centralny. W ofercie Schaefflera można znaleźć również przeznaczone do samochodów azjatyckich zestawy LuK RepSet DMF z kołem dwumasowym oraz LuK RepSet 2CT do naprawy podwójnego sprzęgła.

Pracownicy warsztatów mogą w prosty i szybki sposób odnaleźć odpowiednią część zamienną lub zestaw naprawczy, korzystając z katalogu online lub portalu dla warsztatów www.repxpert.pl. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich informacji technicznych, takich jak filmy montażowe i broszury techniczne.

Zostaw Komentarz