Więcej termiki od DENSO

04 gru 2018

DENSO rozszerzyło ofertę części do układów termicznych o 34 nowe numery katalogowe, które mają łącznie 614 zastosowań i zastępują 43 numery części OE.

Wśród nowych produktów są 3 skraplacze, 6 dmuchaw nawiewu kabiny, 6 wentylatorów chłodnic, 2 intercoolery i 17 chłodnic wody. Nowe części mają łącznie 614 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, Ford, Honda, Lancia, Opel i Peugeot. Informacje o nowych częściach są dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższych tabelach:

Przedstawiciele japońskiej marki podkreślają, że DENSO jest nie tylko jednym z największych producentów części dla przemysłu motoryzacyjnego, lecz także światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji systemów chłodzenia silników i elementów tych systemów. Rozwiązania te są dostępne dla klientów na rynku wtórnym w szerokiej gamie produktów jakości OE, która obejmuje: chłodnice wody, rdzenie nagrzewnic, intercoolery, wentylatory chłodnic, dmuchawy nawiewu kabiny i skraplacze.

 

Zostaw Komentarz