Więcej termiki

21 gru 2015

Termika DENSODENSO rozszerzyło ofertę części do układów termicznych o 39 nowych skraplaczy, 3 dmuchawy kabinowe, 10 wentylatorów chłodnic, 13 intercoolerów i 19 chłodnic. Nowe numery katalogowe są już dostępne dla klientów rynku wtórnego.

Dodane referencje mają szeroki zakres zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, Chevrolet, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault i VW.– Wprowadzenie tych części jest dowodem naszego zaangażowania w rozwój oferty elementów do układów termicznych na niezależnym rynku wtórnym – powiedział Peter Valek, który w DENSO odpowiedzialny jest za termikę.

DENSO należy do światowych potentatów w dziedzinie rozwoju i produkcji układów klimatyzacji i układów chłodzenia silnika oraz części do nich przeznaczonych. Klienci rynku wtórnego mają do dyspozycji szeroką gamę produktów jakości OE: sprężarek klimatyzacji, parowników, zaworów rozprężnych, przełączników ciśnienia, osuszaczy, skraplaczy, chłodnic silnika, wentylatorów chłodnic, rdzeni nagrzewnic, intercoolerów, dmuchaw kabinowych i chłodnic oleju.

Więcej informacji na temat części do układów termicznych DENSO można znaleźć w bezpłatnym katalogu dostępnym na stronie www.denso-am.pl oraz w katalogu TecDoc.

Zostaw Komentarz