Wszystkie filtry Sogefi

21 paź 2019

Firma Sogefi wydała w 10 językach w pełni zaktualizowane katalogi filtrów do lekkich pojazdów, które na rynek wtórny dostarcza pod trzema należącymi do niej markami, a mianowicie Purflux, Fram® oraz CoopersFiaam.

Ponad 500 nowych numerów referencyjnych (znajdujących 6700 zastosowań) wprowadzonych na rynek wtórny w 2019 roku ujętych zostało w najnowszych katalogach filtrów marek Purflux, Fram® oraz CoopersFiaam. Dzięki temu powiększeniu asortymentu, pokrycie europejskiego parku samochodowego przez firmę Sogefi, do której marki te należą, wzrosło o prawie 12 milionów pojazdów. Podaje ona również, że znalazła się na pierwszym miejscu wśród dostawców zasilających aftermarket w filtry oleju (96% pokrycie) i filtry oleju napędowego (96% pokrycie), a także zajmuje wysoką pozycję, gdy chodzi o filtry powietrza (93%) i filtry kabinowe(93,7%). Jednocześnie Sogefi szczyci się, że jest największym dostawcą filtrów oleju OE w Europie i drugim co do wielkości w przypadku  filtrów paliwa.

Nowe katalogi, które powiększone zostały o ponad 70 nowych stron, obejmują wszystkie rodziny filtrów do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych, w tym nową gamę Cabin3Tech+, tj. filtrów zatrzymujących do 98,8% cząstek stałych i będących alternatywą standardowych filtrów kabinowych i filtrów węglowych.

Wszystkie katalogi są również dostępne on-line za pomocą odpowiedniej aplikacji dla marek Purflux, FRAM® (Europa) i CoopersFiaam oraz poprzez strony internetowe: www.purflux.com, www.fram-europe.com i www.coopersfiaam.com.

Zostaw Komentarz