Würth Perfection Line do detailingu

20 mar 2018

Würth Perfection Line, kompletny program oferowany firmom świadczącym usługi auto detailingu, dostępny jest w nowej, udoskonalonej odsłonie.

– Właściciele samochodów zwracają coraz większą uwagę nie tylko na ich stan techniczny swoich czterech kółek, ale również dbają, aby w miarę upływu czasu auto nosiło jak najmniejsze ślady zużycia. Wiąże się to również bezpośrednio z kwotą jaką można uzyskać przy odsprzedaży. Dzięki temu obserwujemy dynamiczny rozwój firm i warsztatów samochodowych oferujących kompleksowe usługi detailingu, które sprawiają, że używany samochód optycznie młodnieje. To z myślą o nich powstał nasz program Würth Perfection Line – mówi Krzysztof Wyszyński, product manager w firmie Würth Polska.

Program Würth Perfection Line przedstawia specjalnie przygotowana publikacja, która w formie elektronicznej dostępna jest tutaj.  W broszurze tej preparaty i urządzenia zostały ułożone tak, by klienci mogli podzielić swoje usługi na konkretne moduły i stosować je wybiórczo, lub w odpowiedniej kolejności jako całość. W każdym z rozdziałów znalazły się produkty z oferty Würth Polska, których zastosowanie umożliwi osiągnięcie najlepszego efektu.

Po gruntownym oczyszczeniu karoserii i kół przechodzi się do rozdziału o naprawie wad powłoki lakierniczej. Na kolejnych stronach użytkownik znajdzie pomoc w identyfikacji uszkodzeń powłoki lakierniczej i doborze odpowiednich produktów do ich usunięcia.

Następne strony poświęcone są czyszczeniu wnętrza samochodu (kokpitu i tapicerki). Na ostatnich kartach broszury znalazły się akcesoria niezbędne w każdym warsztacie świadczącym wyżej wymienione usługi. Dzięki takiemu opracowaniu można w łatwy i szybki sposób dobrać produkty dostosowane do wykonywanych zadań lub rozszerzyć ofertę o dodatkowe usługi i przygotować i cennik dla klienta końcowego.

 

 

Zostaw Komentarz