Wyszuka na podstawie zdjęcia

23 lut 2016

Textar1Dzięki mobilnej aplikacji Textar Brakebook odszukanie w katalogu odpowiedniego nowego klocka hamulcowego jest niezwykle proste. Wystarczy staremu zrobić zdjęcie.

Aplikacja Textar Brakebook do urządzeń mobilnych to pożyteczne narzędzie dla pracowników warsztatów i sklepów motoryzacyjnych. Dzięki niej użytkownik smartfonu ma bowiem błyskawiczny dostęp do całego katalogu części Textar. Rozszerzenie aplikacji o technologię skanowania pozwala dodatkowo na szybkie uzyskanie takich informacji jak specyfikacja techniczna, lista modeli samochodów, referencje OE, schemat montażu. Trzeba w tym celu tylko zeskanować kod kreskowy z opakowania jakiegokolwiek produktu Textar.

Textar2Co więcej, aplikacja w sposób prosty i szybki sposób pozwala odnaleźć właściwą referencję klocka hamulcowego. Wystarczy do tego zrobić zdjęcia zużytego elementu, a Textar Brakebook zidentyfikuje klocek po jego kształcie. Następnie zaś poda numer katalogowy odpowiedniego klocka Textar i wszystkie niezbędne informacje potrzebne do montażu.

Najnowsza wersja Textar Brakebook ma ponadto ulepszony, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, z łatwiejszą nawigacją i bardziej zaawansowanymi funkcjami wyszukiwania pojazdu, co sprawia, że sprawniej przechodzi się między markami i modelami samochodów.

Textar Brakebook aktualizuje się automatycznie, dzięki czemu jego użytkownik zawsze dysponuje najnowszym zasobem informacji. Z aplikacji można skorzystać na urządzeniach mobilnych z system Android lub iOS.

 

2 komentarze
  1. Na trzy próby rozpoznania typowych klocków zero trafień – aplikacja dobra tylko jako katalog.

  2. działa kolego …trzeba tylko przybliżyć aparat do klocka..lub odsunąć i najlepiej zrobić zdjęcie klocka leżącego na białej kartce…mi pokazał 2 możliwości i jedna z nich pasowała …czasami pokarze 3 lub więcej rodzai ale możesz wytypować ten właściwy…

Zostaw Komentarz