Wyszukiwarka części TRW

18 mar 2015

TRW_PartFinderApp (1)Firma TRW udostępniła aplikację służącą do wyszukiwania oferowanych przez nią części. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą ją ściągnąć za darmo ze sklepu Google Play oraz ze strony www.trwaftermarket.com. Wersja przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem iOS jest zaś dostępna na iTunes.

Aplikacja „Part Finder” to wedle przedstawicieli firmy TRW  kolejny krok w rozwoju strategii cyfrowej TRW w 2015 roku oraz potwierdzenie ambicji marki, która chce uzyskać pozycję lidera w tej dziedzinie. „Part Finder” umożliwia zdalny dostęp do internetowego katalogu TRW – wystarczy podać numer OE lub numer referencji. Dodatkowo, aplikacja korzysta z funkcji chroniącej przez fałszerstwami – TecIdentify, która po zeskanowaniu kodu QR z pudełek z częściami potwierdzi ich autentyczność.

„Part Finder” uzupełnia i wzmacnia cyfrowe port folio TRW, do którego należy zintegrowany katalog internetowy i darmowa platforma porad technicznych – Tech Corner, dostępne pod adresem www.trwaftermarket.com. – Technologia napędza nasz rynek – mówi Alexander Knorn, online marketing manager. – Chcemy kompleksowo wspierać naszych klientów poprzez dostarczanie im informacji tymi kanałami, które oni preferują. Jako globalny lider w dziedzinie motoryzacyjnych systemów bezpieczeństwa, TRW od dawna bierze czynny udział w walce z podrabianymi produktami. Chcemy dać naszym klientom możliwość ochrony swoich firm poprzez potwierdzenie autentyczności produktów dzięki tej aplikacji. 89% produktów dostarczonych w 2014 roku (to ponad 56000 numerów części) miało unikatowy, matrycowy kod 2D na etykietach produktów, co pozwala na ich identyfikowanie i śledzenie. Klient TRW może więc upewnić się, że w pudełku znajduje się część jakości OE – dodaje Knorn.

Zostaw Komentarz