Z Inter Cars do Włoch!

18 cze 2018

Właśnie wystartowała, pomyślana z wielkim rozmachem, nowa akcja promocyjna Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, mają szansę uzyskać rabat na udział w międzynarodowej konferencji, której towarzyszyć będzie wiele atrakcji.

Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza nową, przygotowaną z wielkim rozmachem, akcję promocyjną. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, będą mieli okazję zdobyć pokaźny rabat na uczestnictwo w międzynarodowej konferencji, którą Inter Cars organizuje wspólnie z dostawcami – firmami Bosch, Castrol, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LuK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi.

Głównym celem akcji jest umożliwienie klientom Inter Cars uczestnictwa w międzynarodowej konferencji, podczas której w fachowy i umiejętny sposób przekazana zostanie wiedza o produktach światowej klasy producentów. Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń między uczestnikami, którzy przyjadą z różnych części Europy. Silne zaangażowanie tak licznych i rozpoznawalnych partnerów zwiastuje, że będzie to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w branży motoryzacyjnej, które na długo zapadnie w pamięci jego uczestników i wyznaczy biznesowe trendy na najbliższe lata.

Jako bazę spotkania wybrano miejscowość Bormio. Znajduje się ona na wysokości 1225 m n.p.m., w sercu włoskich Alp, u podnóża góry Valecetta (3148 m n.p.m.). To właśnie tam w dniach 9-16 grudnia 2018 roku zjadą się przedstawiciele wszystkich rynków, na których Inter Cars prowadzi swoją działalność.

Pobyt w malowniczej alpejskiej miejscowości niewątpliwie przyczyni się do nawiązania nowych kontaktów, zarówno biznesowych, jak i czysto koleżeńskich. Wspólne szusowanie na stokach, zawody narciarskie, zabawy integracyjne to tylko kilka przykładowych atrakcji, których spodziewać mogą się uczestnicy spotkania. Urozmaiceniem i zwieńczeniem konferencji będzie wspólna zabawa podczas apres ski oraz koncerty.

Akcja potrwa aż do 18 listopada 2018r. Klienci zainteresowani udziałem więcej informacji znajdą w Katalogu Online oraz u przedstawicieli handlowych. Szczegóły kolejnych etapów będzie można śledzić na stronie www.intercars.com.pl

Zostaw Komentarz