Z Petronas na Formułę 1

10 cze 2019

Firma Petronas zorganizowała promocję dla warsztatów, w której nagrodą jest wyjazd na Grand Prix Węgier Formuły 1. By ją zdobyć, wystarczy jak najszybciej zgromadzić odpowiednią liczbę punktów za sprzedaż olejów Petronas Syntium. Promocja potrwa do 30 czerwca.

 

Podobnie jak w Formule 1, także w promocji Petronas obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy” – na GP Węgier pojedzie 45 uczestników, którzy najszybciej uzyskają 2000 punktów. Są one przyznawane za każdy litr sprzedanego oleju Petronas Syntium, lecz poszczególne typy olejów mają różną „wagę”. Np. litr oleju SYNTIUM 800 10 W-40 to 0,25 pkt, litr SYNTIUM 3000 FR 5W-30 jest „wyceniony” na 1 punkt, zaś oleje przeznaczone do najbardziej zaawansowanych silników, jak Syntium Racer 10W-60 czy Syntium 5000 FR 5W-20 odpowiednio na 2,75 i 2,25 pkt. Organizator przewidział także nagrody pocieszenia dla wszystkich, którzy spełnią warunki promocji, ale nie znajdą się w gronie 45 najszybszych. Każda z tych osób otrzyma nagrodę w postaci bonu Sodexo.

 

 

 

 

 

 

W pakiecie dla nagrodzonych są przejazd autokarem z Warszawy do Budapesztu, dwa noclegi w stolicy Węgier wraz z wyżywieniem, zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz bilet na wyścig. Organizatorzy promocji trzymają kciuki za Lewisa Hamiltona i Valtteriego Bottasa z zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport, ale uczestnicy wycieczki mogą kibicować swoim faworytom.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz