Zawieszenie BILSTEIN znów wyróżnione

30 kwi 2019

 Co roku redakcje pism „Auto, Motor und Sport” oraz „Auto Zeitung” proszą swoich czytelników o wybór najlepszych ich zdaniem produktów dostępnych na rynku. W kategorii „zawieszenie sportowe” kolejny już raz w obu przypadkach najwyższe uznanie zyskały rozwiązania oferowane przez firmę BILSTEIN.

– Każde wyróżnienie ogromnie nas cieszy, bo jest ukoronowaniem pracy całego zespołu BILSTEIN. Jednak osiągnięcie takiego poziomu produktów nie byłoby możliwe bez prowadzenia szeregu testów, zaś najlepszym dla nich miejscem jest motorsport – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce. – Pomimo naszego wieloletniego doświadczenia wciąż angażujemy się w kolejne projekty. Jednym z ostatnich jest wsparcie teamu GC Kompetition w European Rallycross Championship, a więc rajdach odbywających się na bardzo zróżnicowanych nawierzchniach.

Kompetencje BILSTEIN w produkcji zawieszenia doceniają też użytkownicy modeli uznawanych za young- i oldtimery. Dowodem na to jest kolejny tytuł „Best Brand” od czytelników niemieckiego magazynu „Motor Klassik”.

Zostaw Komentarz