Zestawy sprzęgieł Kraft Automotive

27 lut 2018

Od ponad 10 lat firma Inter–Team oferuje szeroką gamę produktów sygnowanych marką Kraft Automotive. Są wśród nich oleje i płyny eksploatacyjne przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych, jest również bogaty asortyment części zamiennych, który ostatnio powiększony został o zestawy sprzęgieł, dostępne zarówno z łożyskami, jak i bez nich.

Oferta sprzęgieł, które zostały właśnie wprowadzone do produktów sygnowanych marką Kraft Automotive obejmuje w tej chwili około 50 referencji przeznaczonych do najpopularniejszych aut na rynku. Jak zapewnia dystrybutor będzie jednak systematycznie powiększana.

Wedle informacji dystrybutora i właściciela marki Kraft Automotive sprzęgła pod nią oferowane, są projektowane i wytwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii.  Dzięki temu mają charakteryzować się:

  • Wysoką precyzją wykonania,
  • idealnym dopasowaniem poszczególnych elementów,
  • dużą trwałością.

Jakość sprzęgieł KRAFT Automotive jest potwierdzona certyfikatem ISO/TS 16949, który oznacza, że są one zgodne z amerykańskimi (QS-9000), niemieckimi (VDA6.1), francuskimi (EAQF) i włoskimi (AVSQ) normami jakości. Otrzymanie tego certyfikatu oznacza, że wyrób spełnia wymaganie jakościowe z zakresu projektowania lub opracowywania, produkcji, instalacji i serwisowania w przemyśle motoryzacyjnym.

Wszystkie elementy, które składają się na sprzęgła KRAFT Automotive są wykonywane przez jednego producenta, co gwarantuje ich doskonałe dopasowanie. Materiał cierny nie zawiera azbestu ani innych toksycznych surowców, jest zatem bezpieczny dla środowiska.

Zostaw Komentarz