Zestawy z pompą wody

07 gru 2016

Schaeffler znacząco poszerzył ofertę zestawów napędu rozrządu z napinaczem oraz pompą wody dostępnych pod marką INA. Dzięki 65 nowym zestawom INA KIT, Schaeffler zapewnia pokrycie 230 numerami referencyjnymi zapotrzebowanie 150 milionów pojazdów. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, jest to obecnie najszersza oferta na rynku.

W ciągu ostatnich trzech lat popyt na kompleksowe zestawy naprawcze z pompą wody wzrósł ponad trzykrotnie. – Dzięki stopniowemu rozszerzaniu naszej oferty dostosowujemy się do potrzeb rynku i wzmacniamy pozycję marki INA – mówi dr Robert Felger, wiceprezes Schaeffler Automotive Aftermarket.

Ponieważ odstępy między przeglądami technicznymi sukcesywnie ulegają  wydłużaniu, nie zaleca się wymiany pojedynczych elementów. W przypadku naprawy napędu rozrządu wskazane jest więc zastąpienie nowymi wszystkich elementów, łącznie z pompą wody. Pozwala to bowiem uniknąć kolejnych napraw w krótkim czasie.

Dzięki zestawom INA z napinaczem i pompą wody warsztat otrzymuje wszystkie potrzebne części, łącznie z uszczelkami i śrubami, a w razie konieczności także z termostatem. INA KIT stanowi zatem rozwiązanie umożliwiające kompleksową naprawę, a przy tym oszczędzające czas i minimalizujące koszty.

Regularna kontrola zużycia paska zębatego oraz pompy wody, a także jednoczesna wymiana wszystkich współpracujących elementów jest najlepszym sposobem na uniknięcie poważnej awarii.

Zostaw Komentarz