Zimowe promocje Inter Cars

15 paź 2018

Cieszymy się piękną kolorową jesienią, ale już niedługo zakradać zacznie się zima. W związku z tym Inter Cars przygotował trzy nowe promocje zimowych płynów do spryskiwaczy i koncentratów.

Pierwsza akcja promocyjna polega na atrakcyjnej cenie produktu przy zakupie co najmniej 4 sztuk opakowań zimowego płynu marki 4MAX. Promocja dotyczy różnych pozycji katalogowych. Klient, który zdecyduje się zakupić co najmniej 144 sztuki, może liczyć na jeszcze większy rabat.

Druga promocja dotyczy marki Cartechnic i zimowego koncentratu do spryskiwaczy. Cena za zakup przynajmniej 4 opakowań koncentratu to 30,99 zł brutto. Jeśli zaś klient zdecyduje się kupić co najmniej 128 sztuk, to cena jednego opakowania spadnie do 28,99 zł brutto.

Ostatnią zimową promocją objęty jest zakup zimowego koncentratu do spryskiwaczy 4 MAX. Przy zakupie co najmniej 4 opakowań 5 litrowych, cena jednego opakowania wynosi 20,99 zł brutto. Jednak klienci, którzy zdecydują się na zakup co najmniej 120 sztuk, mogą liczyć na cenę 18,99zł brutto za opakowanie 5l.

Wszystkie promocje potrwają do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Zostaw Komentarz