Znów na Narodowym

13 cze 2017

Po raz kolejny firma Inter Cars zaprasza na Stadion PGE Narodowy. To na nim bowiem 22-24 września 2017 roku odbędą się 16. Targi Inter Cars.

Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów to impreza ważna i wyczekiwana, zarówno przez producentów części oraz dostawców, jak i warsztatowców. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których jedni przekazują, a drudzy zdobywają informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

Przed nami wiele godzin planowania. Dostawcy i firmy współpracujące z Inter Cars jak zwykle zaangażują w przedsięwzięcie mnóstwo energii. Wszystko po to, aby nasi goście mogli w jednym miejscu przez trzy targowe dni korzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na zwiedzających czekać będzie oferta 200 dostawców przedstawiających najnowsze produkty przeznaczone do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych oraz motocykli – zapowiadają organizatorzy.

Wiele miejsca zajmie jak zwykle ekspozycja wyposażenia warsztatowego, a zwiedzający będą mogli dowiedzieć się również, jak sfinansować zakup potrzebnych urządzeń, by był możliwie najmniejszym obciążeniem dla warsztatu.

Od kilku lat Targi Inter Cars mają charakter międzynarodowy, a więc i tym razem nie zabraknie klientów z wielu krajów Europy. W tym roku przygotowano dla nich trzy strefy: Targi, Moto i Dance. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz pomysłów na usprawnienie swojego biznesu.

Warto wziąć również udział w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i konferencjach, które pomogą podnieść kompetencje i zdobyć nową wiedzę.

Zostaw Komentarz