Zostało już tylko kilka dni!

12 sie 2017

Tylko do 18 sierpnia serwisy niezależne mają czas, aby zgłosić się do ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczny Warsztat 2017”. Jeżeli twój warsztat nie przystąpił jeszcze do konkursu,, sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci udział i szybko wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Nowoczesny klient zanim uda się do danego warsztatu, zwykle poszukuje w internecie informacji na temat serwisu, a zwłaszcza rekomendacji, ocen, opinii. Jeśli jest świadomym konsumentem i chce znaleźć specjalistów, zwraca również uwagę na certyfikaty, którymi legitymuje się warsztat.

Uzyskanie takiego świadectwa jakości nie jest prostą sprawą, w dodatku wiąże się zazwyczaj z poniesieniem przez warsztat dodatkowych kosztów. Ale oto nadarza się okazja, by certyfikat otrzymać bezpłatnie. Wystarczy w tym celu wziąć udział w konkursie „Bezpieczny Warsztat 2017”!

W konkursie mogą uczestniczyć warsztaty niezależne oraz zrzeszone w ramach sieci: ProfiAuto, Eurowarsztat, Bosch Car Service i Auto Crew, Q-service i Perfect Service. Szansę na awans do finału ma każdy serwis, niezależnie od wielkości, gdyż konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach:

  •  warsztat mały – dla serwisów mających od 1 do 3 stanowisk naprawczych,
  •  warsztat średni – dla serwisów mających od 4 do 6 stanowisk naprawczych,
  • -warsztat duży – dla serwisów mających powyżej 6 stanowisk naprawczych.

Same korzyści

Uczestnictwo w konkursie „Bezpieczny Warsztat 2017” pozytywnie wpływa na wizerunek serwisów, powoduje zwiększenie zaufania klientów oraz wzrost prestiżu i konkurencyjności na lokalnym rynku. Udział jest bezpłatny i niesie za sobą duży potencjał promocyjny, m.in. dzięki prezentacji zwycięskich warsztatów w mediach. Serwisy, które znajdą się na podium, otrzymają również statuetki i certyfikaty, będące potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez warsztat.

Bezpłatny audyt

Kolejna edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, podobnie jak poprzednie, odbywa się przy współpracy z  firmą audytorską DEKRA. Zaangażowanie niezależnego audytora gwarantuje pełen profesjonalizm oceny oraz stwarza unikatową możliwość otrzymania bezpłatnej, fachowej opinii w zakresie funkcjonowania serwisu.

Patroni

Głównym sponsorem konkursu już po raz trzeci została firma Castrol. Konkurs wspiera także Coframa. – Strategia podnoszenia jakości usług w warsztatach jest nam bardzo bliska i to głównie z uwagi na ten fakt zostaliśmy partnerem konkursu „Bezpieczny Warsztat 2017”. Podejmowanie tego typu inicjatyw jest niezwykle istotne; bezpieczeństwo w serwisach samochodowych w dużej mierze zależy bowiem tego, czy używamy sprawnych i profesjonalnych narzędzi. Nasze urządzenia warsztatowe NORTEC pracują w tysiącach warsztatów w Polsce, a oferowany serwis firmowy pozwala na bezawaryjną, bezpieczną pracę mechaników – wyjaśnia Beata Broczkowska, dyrektor zarządzający w firmie Coframa.

Aplikuj czym prędzej!

By przystąpić do konkursu  należy wypełnić formularz dostępny na stronie: http://sdcm.pl/konkurs/. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia 2017 r,, a zatem nie ma już wiele czasu. Uwaga: w  tegorocznym konkursie nie mogą brać udziału laureaci poprzednich edycji

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 listopada podczas XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

Zostaw Komentarz