Młócenie CEP-em, czyli ziarno z plewami

15 lip 2015
Biorąc pod uwagę, ile lat trwała budowa Centralnej Ewidencji Pojazdów i ile to wszystko nas kosztowało, należałoby się spodziewać, że powstała znakomicie funkcjonująca baza danych, na podstawie której można tworzyć precyzyjne wskaźniki. Nic z tego, obywatele! Za setki milionów złotych otrzymaliśmy elektroniczny spis, w którym roi się od błędów, a znaczna część danych dotyczy pojazdów, które trafiły dawno do hut, zgniły gdzieś po lasach lub w najlepszym przypadku tkwią od lat w szopach ku radości pająków. O tym, ile bigosu może narobić taka „abstrahująca” od rzeczywistości ewidencja, można przeczytać w tekście „CEP-em w niezależnych”.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
miniaturka

CEP-em w niezależnych

Przedstawiciele oficjalnych instytucji odpowiedzialni za politykę motoryzacyjną w Polsce czerpią informacje o krajowym parku samochodowym z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Tymczasem dane te są na tyle nieaktualne, że poważnie zniekształcają obraz parku samochodowego w Polsce.

miniaturka

Katalog wyposażenia dwa razy większy

Ukazał się nowy „Katalog Wyposażenia Warsztatów” przedstawiający ofertę Inter Cars. Nowa edycja ma zupełnie nowy wygląd i zwiększoną o 100% objętość.

miniaturka

Automotive Diamonds wśród najlepszych

Program lojalnościowy „Automotive Diamonds” kierowany do niezależnych warsztatów samochodowych, jako jedyny związany z rynkiem motoryzacyjnym, został nominowany do branżowej nagrody Loyalty Awards 2015 w regionie obejmującym Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

miniaturka

Sogefi niezmiennie w czołówce

Firma Sogefi szczyci się, że od lat zajmuje czołową pozycję wśród dostawców filtrów i modułów filtracyjnych do najlepiej sprzedających się samochodów w Europie.

miniaturka

Czerwone do czerwonego

Firma GG Profits, do której należy marka Sentech, już od jakiegoś czasu przyjmuje zamówienia na komplety przewodów zapłonowych do nietypowych pojazdów.

Zostaw Komentarz