Biesiadna Gala Mistrzów Warsztatu

03 lut 2016

Już dziś można się zarejestrować, by otrzymać szansę wzięcia udziału w Gali Mistrzów Warsztatu. Na uczestników czekają nagrody warte dwa miliony złotych i zabawa podczas Gali Biesiadnej, która odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Inter_Cars_GalaGala Biesiadna to tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu organizowanej przez Inter Cars. Organizatorzy każdego roku proponują inną formę tej imprezy. Były już nawiązania do motorsportu, eleganckie kolacje, wspólne kibicowanie podczas Euro 2012, czy gala nawiązująca atmosferą do nocy oskarowej z uroczystym wręczaniem nagród. W tym roku uczestnicy mogą liczyć na swobodniejszy klimat. Impreza będzie nawiązywać do Gal Piosenki Biesiadnej. Można się spodziewać doskonałego jedzenia, muzyki i wspólnego śpiewania. Podczas Gali zostaną rozdane nagrody o łącznej wartości 2 000 000 zł.

Tegoroczna Gala odbędzie się w dniach 7 – 9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podobnie jak w ubiegłych latach w gali wezmą w niej udział laureaci konkursu, który tym razem potrwa od 1 marca do 31 sierpnia. Aby uczestniczyć w nim, należy zarejestrować się już w lutym, przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego.

Najwygodniej zrobić to za pomocą IC_Katalogu Online. Po zalogowaniu się należy kliknąć w okno „Marketing”, gdzie ukażą się wszystkie aktualne konkursy i promocje prowadzone przez Inter Cars. Należy następnie wybrać konkurs galowy i to wszystko. Już podczas trwania samego konkursu będzie można poprzez tą samą funkcję śledzić postępy oraz miejsce w rankingu.

Można również zarejestrować się poprzez stronę myintercars.com.

Zostaw Komentarz