Ciężarówka z krówkami dla p. Małgorzaty

08 lip 2015

ciezarowka FomarPrzed tygodniem ogłosiliśmy niewielki konkurs, w którym zadaliśmy trzy pytania dotyczące firmy Fomar Fricton. Nie był on specjalnie trudny, gdyż odpowiedzi można było znaleźć w niedawno publikowanych tekstach na jej temat. Kto zatem do nich spojrzał, a następnie wysłał e-maila z odpowiedziami na wskazany adres, miał szansę wygrać ciężarówkę pełną krówek.

By ją zdobyć należało jeszcze mieć trochę szczęścia, gdyż pojazd ze słodyczami obiecaliśmy 17 osobie, która udzieli prawidłowych odpowiedzi. Uśmiechnęło się ono do p. Małgorzaty Osady, a zatem to jej przekażemy nagrodę. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy zaś za udział.

Dla porządku wypada jeszcze przypomnieć pytania i podać odpowiedzi. Oto więc one:

  1. Marka Fomar Friction istnieje od roku 2004 i obecnie należy do najbardziej rozpoznawanych marek ciernych części hamulcowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Jej historia jest jednak znacznie dłuższa i na stałe związana z pewną podwarszawską miejscowością. Jaka to miejscowość?
    Marki/k Warszawy
  2. Pod marką Fomar Friction od lat oferowana jest szeroka gama klocków, szczęk i okładzin hamulcowych. Ile referencji klocków hamulcowych do samochodów osobowych i dostawczych liczy sobie obecnie oferta Fomar Friction?
    800 referencji
  3. Marka Fomar Friction stopniowo zamierza powiększać swoją ofertę, tak by poza elementami ciernymi znalazły się niej również inne, kluczowe elementy układu hamulcowego. O jakie części hamulcowe przeznaczone do samochodów ciężarowych i autobusów wzbogacona została ostatnio gama wyrobów sygnowanych logiem Fomar Friction? 
    O tarcze hamulcowe
1 comments

Zostaw Komentarz