Doceń swojego mechanika!

04 sie 2017

Trwa kampania „DOCEŃ swojego mechanika” – konkurs Motointegratora dla warsztatów samochodowych i ich klientów. Serwisy zarejestrowane na www.mi.eu, docenione pozytywnymi opiniami kierowców, mają szansę zdobyć nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł. Nagrody trafią także do klientów warsztatów.

 Motointegrator to platforma internetowa, na której kierowcy mogą znaleźć warsztat samochodowy na terenie całej Polski, łatwo umówić wizytę, a po odebraniu auta – zostawić opinię o jakości wykonanej usługi. To także narzędzie promocji i komunikacji z klientem dla serwisów samochodowych. Dodanie warsztatu do Motointegratora jest darmowe i dostępne bez żadnych ograniczeń dla każdego serwisu w Polsce. Wystarczy aktywować wizytówkę widoczną na www.mi.eu.

Wejdź do gry i zgarnij nagrodę

Wszystkie warsztaty obecne w Motointegratorze oraz ich klienci mogą jeszcze wziąć udział w konkursie „DOCEŃ swojego mechanika”. Serwisy, które do 10 września, zdobędą najwięcej opinii, a przy tym uzbierają jak najwyższą średnią ocen, mają szansę wygrać jeden z trzech pakietów wyposażenia recepcji (lub warsztatu): w wysokości 25 tys. zł, 15 tys. zł lub 10 tys. zł.

O nagrody grają także klienci oceniający warsztaty. Najbardziej wartościowe opinie zostaną nagrodzone całorocznym serwisem auta do 3 tys. zł, kuponem o wartości 1,5 tys. zł na zakup opon Bridgestone lub bonem w wysokości 650 zł na zakupy w sklepie Inter Cars.

Przepis na wygraną

Co zrobić, aby wygrać? Należy zachęcać swoich klientów do dodania pozytywnych opinii o wizycie warsztacie na www.mi.eu. Zwycięskie serwisy odbiorą nagrody podczas 16. Targów Inter Cars – między 22 a 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szczegóły i regulamin konkursu „DOCEŃ swojego mechanika”, dostępne są na stronie www.mi.eu/dajsiedocenic (dla warsztatów) oraz www.mi.eu/docen (dla kierowców).

Kilka powodów

Kampania konkursowa to tylko jeden z powodów, dla których warto dołączyć do strony. Jeśli prowadzisz warsztat i szukasz nowych możliwości rozwoju swojej firmy, sprawdź ofertę Motointegratora dla warsztatów. Dołącz do strony, aby docierać do większej liczby klientów, łatwo promować i reklamować swoje usługi w internecie oraz zdobywać pozytywne opinie zadowolonych klientów warsztatu. Serwisy zarejestrowane na stronie mogą liczyć na wsparcie rozpoznawalnej na rynku marki, jaką jest Motointegrator. Dostają możliwość wykorzystania oznaczeń partnerskich w warsztatach oraz wsparcie marketingowe – materiały informacyjne i promocyjne dla swoich klientów.

Warsztaty, które są klientami Inter Cars, a nie mają swojej wizytówki w Motointegratorze, mogą teraz łatwo i szybko ją dodać. Wystarczy zalogować się na stronie My.mi.eu, używając loginu i hasła do IC Katalogu, a następnie w kliku prostych krokach aktywować wizytówkę widoczną na www.mi.eu!

Korzystaj za darmo

Do końca roku dostęp do Motointegratora jest całkowicie darmowy. W tym czasie warsztaty mogą bez opłat wypróbować narzędzie i przekonać się, jak łatwo i skutecznie są w stanie przez internet informować klientów o swej ofercie. Motointegrator gwarantuje przy tym, że podstawowa obecność na stronie zawsze pozostanie bezpłatna.

Więcej informacji na temat oferty Motointegratora dla warsztatów, dostępnych jest na www.mi.eu w zakładce Strefa warsztatu. Informacje o Motointegratorze, a także szczegóły kampanii „DOCEŃ swojego mechanika” można uzyskać również u przedstawicieli handlowych Inter Cars oraz pod numerem infolinii 22 511 30 30.

Zostaw Komentarz