Kalendarz i nowa marka narzędzi

24 lut 2015

Tegoroczny kalendarz znanej w branży lakierniczo-kalendarzeblacharskiej firmy APP wprowadził ją do dość ekskluzywnej grupy firm, które przygotowujac takie wydawnictwo decydują się na zorganizowanie specjalnej sesji fotograficznej. APP do udziału w niej zaprosiła Tomasza Tomkowiaka, fotografa którego prace można zobaczyć w takich tytułach jak „Playboy”, Vogue” czy „Cosmopolitan”. Scenerią sesji było Centrum Szkoleniowe APP oraz nowoczesne Centrum Logistyczne, z którego realizowanych jest większość wysyłek produktów APP.

Przed artystą postawiono zadanie, by w ciekawy sposób przedstawił produkty z oferty dla warsztatów blacharsko-lakierniczych. Czy to mu się udało mogą ocenić klienci firmy APP, wśród których kalendarz był dystrybuowany.

rodzina-ntoolsOdnotować również należy, że w ofercie APP pojawiła się nowa marka profesjonalnych narzędzi dla warsztatów blacharsko-lakierniczych – NToolS. Sygnowane są nią m.in. nowoczesne systemy szlifierskie oraz wydajne maszyny polerskie. W liczącej ponad 100 pozycji ofercie znajdują się również coraz bardziej popularne w Polsce druty PDR do wyciągania wgnieceń oraz spoter kompaktowy do napraw panelowych.


Zostaw Komentarz