Kärcher Polska znów przoduje

18 sie 2018

Polskie przedstawicielstwo firmy Kärcher po raz czwarty uznane zostało za najlepsze spośród przedstawicielstw Kärcher działających w 67 krajach.

Kärcher Sp z.o.o, bo tak brzmi pełna nazwa polskiego przedstawicielstwa niemieckiej firmy Kärcher, ma w 2018 roku liczne powody do świętowania. Przede wszystkim w tym roku mija 25 lat istnienia przedstawicielstwa, do tego jubileuszowy rok przyniósł liczne nagrody, m.in. Diamenty Forbesa, Brylanty Polskiej Gospodarki oraz Gepardy Biznesu.

Kärcher Sp. z o.o. za dokonania na polskim rynku doceniona została także przez Alfred Kärcher SE & Co. KG jako najlepsza firma Kärcher na świecie, uzyskując tytuły „World Champion 2017” oraz „Best Overall Performance 2017” . To czwarte z rzędu najwyższe wyróżnienie w konkursie Kärcher dla przedstawicielstw działających w 67 krajach zostało ogłoszone w trakcie Światowego Spotkania Kärcher, jakie w lipcu 2018 roku odbyło się w niemieckim Wiennenden.

Wyróżnienie odebrał Jacek Olko, dyrektor Kärcher Sp. z.o.o. Statuetka dołączy do wielu wcześniejszych nagród i wyróżnień, jakie firma uzyskała w ciągu ćwierćwiecza swej działalności na polskim rynku.

Zostaw Komentarz