Kfzteile24 również w Polsce

09 sie 2019

Po Francji i Holandii, Polska jest kolejnym krajem, w którym kfzteile24, dystrybutor części samochodowych z siedzibą w Berlinie, rozwija swoją międzynarodową działalność.

Założona w 2001 roku firma kfzteile24, to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się niemieckich dystrybutorów części samochodowych i akcesoriów, oferujący produkty w wielu kanałach dystrybucji. Zarówno klienci ostateczni, jak i profesjonaliści mogą zamawiać je poprzez sklepy internetowe www.kfzteile24.de i www.autoteile24.de, dodatkowo w rejonie Berlina kontrahenci są obsługiwani w trzech oddziałach i wielu warsztatach. Centralny magazyn firmy znajdujący się w pobliżu stolicy Niemiec opuszcza codziennie ponad 10 000 paczek. Wysoką jakość obsługi logistycznej doceniło wielu dostawców i producentów oryginalnego wyposażenia, w efekcie kfzteile24 jest często jedynym ich partnerem, gdy chodzi o handel internetowy.

Od niedawna, bo od końca maja, kfzteile24 poprzez swój sklep internetowy www.carpardoo.pl oferuje markowe produkty w atrakcyjnych cenach również w Polsce. Firma, która wcześniej otrzymywała nagrody za sprawną obsługę klienta, weszła na nasz rynek ze specjalnie powołanym zespołem, tak jak wcześniej miało to miejsce we Francji i Holandii. Uznano bowiem, że to jedyny sposób, aby zaoferować jakość obsługi identyczną jak w krajach Europy Zachodniej.

Asortyment kfzteile24 jest bardzo szeroki. Jednocześnie dzięki korzystnym promocjom cenowym oferta dostępna na www.carpardoo.pl stanowi alternatywę dla propozycji hurtowni stacjonarnych. Do tego Carpardoo zapewnia stałą kontrola jakości oferowanych produktów i dostępność części renomowanych marek. Dla klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają cenę, firma przygotowała specjalne oferty zgrupowane w ramach marki „HIT CENOWY”.

Podstawę udanego startu w każdym kraju stanowi opracowanie systemu informatycznego dopasowanego do specyfiki danego rynku. Carpardoo, we współpracy z firmą Project A, przygotowało więc dla polskich użytkowników przyjazne, funkcjonalne środowisko oraz łatwy i intuicyjny system, między innymi z obsługą wszystkich popularnych w Polsce metod płatności.

– Rozpoczęcie działalności w Polsce było dla nas najwyższym priorytetem, ponieważ obserwujemy bardzo duży entuzjazm i zapał motoryzacyjny Polaków, widzimy też spory potencjał rynku. Co równie ważne, bez wielu polskich pracowników nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj – powiedział Thomas Kloubert, dyrektor marketingu w kfzteile24.

Wraz z projektem Carpardoo firma kfzteile24 kontynuuje swoją historię sukcesu, która rozpoczęła się w garażu od sprzedaży na platformie eBay. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 550 pracowników, generując roczną sprzedaż na poziomie około 180 milionów euro.

Zostaw Komentarz