Nowości w Delphi Team Club

15 mar 2016

DCT 1Firma Delphi wprowadziła nowe funkcje do swojego programu Delphi Team Club, tak by był on jeszcze bardziej przyjazny w obsłudze. Strona, dostępna w odświeżonej szacie graficznej, zawiera katalog nagród rozszerzony do ponad 200 pozycji, wśród których są karnety/bony, sprzęt RTV i AGD, multimedia, narzędzia, produkty dla dzieci oraz produkty Delphi.

Program Delphi Team Club uruchomiony został w 2010 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Korzysta z niego już ponad 6 500 zarejestrowanych użytkowników. Możliwość zbierania punktów przy zakupie produktów Delphi, a następnie wymiany punktów na atrakcyjne nagrody, wzbudza zainteresowanie dystrybutorów oraz warsztatów.

W marcu program Delphi Team Club oferuje swoim uczestnikom mistrzowską promocję, w której do wygrania są repliki piłek, którymi rozgrywane będą mecze piłkarskich Mistrzostw Europy. Na uczestników czeka również akcja promocyjna, w której można otrzymać finansową pomoc na zakup urządzeń diagnostycznych. Więcej szczegółów na stronie programu http://www.delphi-teamclub.pl/.

Zostaw Komentarz