Przez cały kraj

28 lis 2015

warsztat-roku_Konkurs „Warsztat Roku 2015” powoli zbliża się do finału. Spośród kilkuset serwisów, które stanęły w szranki, komisja wybrała na podstawie wypełnionych przez uczestników szczegółowych kwestionariuszy grupę finalistów. Teraz odwiedza ich jury.

Specjalny autobusik pełniący rolę mobilnego sztabu konkursowej komisji przejechał już kilka tysięcy kilometrów. Jurorzy przemierzają kraj wzdłuż i wszerz, po najdalsze jego zakątki. Tu warto wspomnieć, że znakomicie funkcjonujące, świetnie wyposażone warsztaty niezależne spotkać można tak w Wielkopolsce, jak i na wschodnich rubieżach Lubelszczyzny, na Pomorzu i w miasteczkach południowej Małopolski. Pokazuje to, że niezależny rynek usług warsztatowych rozwija się harmonijnie w całym kraju, a użytkownicy samochodów mają dostęp do najbardziej specjalistycznych usług serwisowych również tam, gdzie w sieciach stacji autoryzowanych są wielkie dziury.

Jurorzy są pod wielkim wrażeniem poziomu wszystkich uczestników konkursu. Naprawdę było w czym wybierać i aż żal, że liczba finalistów jest siłą rzeczy ograniczona. Można śmiało powiedzieć, że wszystkie biorące udział w konkursie warsztaty zasługują na wyróżnienie.

Zamieszczamy zdjęcia z pierwszych peregrynacji konkursowej komisji.

Zostaw Komentarz