Ruszają dni otwarte w fabryce Lauber

07 lut 2017

lauber logoLauber rozpoczyna cykl dni otwartych w swojej fabryce w Słupsku. Goście będą mogli prześledzić proces fabrycznej regeneracji części.

– Pierwsze dni otwarte w tym roku odbędą się 16 lutego oraz 17 marca. Niestety ze względu na wielkie zainteresowanie, na lutowe spotkanie nie mamy już wolnych miejsc. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych do przesyłania za pośrednictwem naszej strony internetowej swoich zgłoszeń na spotkanie w marcu. Jeśli zainteresowanie dniami otwartymi będzie utrzymywało się na tak wysokim poziomie, rozważymy zwiększenie ich częstotliwości do dwóch w miesiącu – mówi Tomasz Soroka odpowiedzialny za marketing w firmie Lauber. – Zapewniamy szkolenie produktowe, wizytę w hali produkcyjnej oraz drobny poczęstunek. Po szkoleniu każdy uczestnik oczywiście otrzyma także stosowny certyfikat.

Z całą pewnością będzie co zwiedzać. W zakładzie w Słupsku powstają wszystkie produkty z portfolio marki Lauber oraz marek Daxtone, Thermotec Reman i Denso Reman. W fabryce regenerowane są między innymi takie części jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, alternatory, rozruszniki, zaciski hamulcowe, kompresory klimatyzacji, a także wtryskiwacze i pompy wtryskowe common rail.

Jak wygląda fabryka w Słupsku, można także zobaczyć na Youtube, na kanale Lauber (https://www.youtube.com/user/wwwlauberpl). Nie zastąpi to jednak osobistej wizyty, możliwości porozmawiania z pracownikami i zapytania o wszelkie szczegóły produkcji.

Udział w dniach otwartych jest bezpłatny i mogą w nim wziąć wszyscy mechanicy oraz klienci Inter Cars. Zgłoszenia należy składać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Lauber (http://www.lauber.pl/pl/dni-otwarte-lauber). Liczba miejsc jest ograniczona, a o tym kto otrzyma zaproszenie, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zostaw Komentarz