Szczęśliwa trzynastka

10 wrz 2013

Choć Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów organizowane przez Inter Cars odbyły się po raz trzynasty, nie przyniosło to imprezie pecha. Wprost przeciwnie: dopisała pogoda i targowi goście, na których jak zwykle czekały stoiska z niezwykle bogatą ekspozycją oraz mnóstwo atrakcji.

 W weekend (6-8 września) lotnisko ma warszawskim Bemowie po raz kolejny zostało przejęte we władanie przez motoryzację. W części wystawienniczej swoje stoiska zaprezentowali dostawcy Inter Cars, a także sam dystrybutor, który przedstawił również własne przedsięwzięcia, m.in. Dział Szkoleń Technicznych, program IC Premia Plus, projekt Koło, laboratorium Labo – Tech, a także platformę internetową Motointegrator. O rosnącym znaczeniu niezależnego rynku motoryzacyjnego dla całej gospodarki świadczy również fakt, że jednym z targowych gości był Janusz Piechociński, wicepremier i minister gospodarki, który zapoznał się z ofertą wystawców, a także wziął udział w dyskusji na temat branży motoryzacyjnej. Jak zwykle też, wielkie emocje budziło to, co działo się na specjalnie wydzielonej strefie pasa startowego. Pokaz mocy i prędkości dawały tam prawdziwe motomonstra, a wśród nich samochody ścigające się na ćwierć mili oraz odrzutowy Jet Car. W tym roku swoją premierę miał również nocny Motor Show, widowisko przeznaczone dla wielbicieli niezwykłych pojazdów prowadzonych przez prawdziwych mistrzów.

1 comments
  1. Faktycznie te targi są gigantyczne. Można tam znaleźć wszystko, czego potrzebuje warsztat,od drobnych narzędzi po kabiny lakiernicze, a na stoiskach jest z kim pogadać. Jedyna wada to ten kurz na parkingu 🙂

Zostaw Komentarz