Tysiąc warsztatów

04 lip 2017

Sieć ProfiAuto Serwis liczy już tysiąc warsztatów – poinformowali przedstawiciele marki ProfiAuto, zapewniając przy tym, że są to sprawdzone, niezależne punkty napraw, spełniające określone przez organizatora sieci wymagania, które mają sprawić, że zrzeszone warsztaty staną się tańszymi odpowiednikami autoryzowanych serwisów.

– Przyjęcie tysięcznego warsztatu do sieci ProfiAuto Serwis pokazuje, że jest olbrzymie zapotrzebowanie na tego typu projekt na polskim rynku motoryzacyjnym. Zyskują na nim bowiem wszyscy. Niezależne warsztaty dzięki naszemu wsparciu biznesowemu, technologicznemu, promocyjnemu, szkoleniowemu i informatycznemu, mogą teraz konkurować z innymi stacjami obsługi, w tym z ASO. Z kolei klienci, dzięki optymalnej strukturze i marży sieci, otrzymują profesjonalne usługi w atrakcyjnej cenie – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Warsztaty dołączające do sieci, oprócz nowego wystroju i nowoczesnego sprzętu warsztatowego, otrzymują przede wszystkim pakiet profesjonalnych szkoleń. W ramach projektu ProfiRacing Cup, na torze pod Radomiem, mechanicy i właściciele warsztatów przechodzą specjalistyczny trening w rajdowej atmosferze, ucząc się zarządzania serwisem od najlepszych. Biorą udział również w testach na torze wraz z Maciejem Wisławskim, ambasadorem projektu.

Plany rozwoju naszej sieci sięgają dużo dalej. Zamierzamy stworzyć największą sieć niezależnych warsztatów w Polsce – mówi Michał Tochowicz – Nawiązaliśmy również współpracę z najsłynniejszym polskim mechanikiem samochodowym, Adamem Klimkiem. Każdy warsztat i partner ProfiAuto będzie miał możliwość skorzystania z wiedzy i umiejętności Adama – dodaje.

Tysięcznym partnerem sieci ProfiAuto Serwis została firma Gładysz Motors. To nowoczesny serwis samochodowy, sprzedający nowe i używane samochody marek premium, jak również autoryzowany dealer SsangYong.

Zależy mi na ciągłym rozwoju firmy, stąd decyzja o współpracy z dynamicznie rosnącą siecią ProfiAuto Serwis. Z ProfiAuto kooperuję od lat, ale doszedłem do wniosku, że pora zacieśnić tę współpracę, ponieważ wiąże się z to z wieloma udogodnieniami, na których skorzysta moja firma, ale przede wszystkim moi klienci – mówi Marcin Gładysz.

O zaopatrzenie Gładysz Motors będzie dbał dystrybutor części samochodowych „Mytnik”, od wielu lat współpracujący z ProfiAuto.

Budowa sieci ProfiAuto Serwis realnie wpływa na rozwój naszych wieloletnich partnerów i przyjaciół – sklepów i hurtowni zrzeszonych w ramach sieci ProfiAuto. Ich widoczny wzrost biznesowy jest wynikiem ścisłej współpracy podjętej z warsztatami ProfiAuto Serwis – podsumowuje Michał Tochowicz.

 

 

Zostaw Komentarz