Worek nagród dla TRW

20 lis 2013

Liczne nagrody jakie otrzymuje TRW niewątpliwie świadczą o pozycji tej firmy wśród producentów części samochodowych.

Dziesięć zakładów produkcyjnych TRW Automotive otrzymało tegoroczne nagrody dla najlepszych dostawców przyznawane przez General Motors. Zakłady te zostały docenione za utrzymywanie wysokich parametrów jakościowych przez ostatni rok. Uhonorowano fabryki:

  • Ansan TSCL, Korea Południowa – układy kierownicze,
  • Langfang LVLB, Chiny – układy hamulcowe,
  • Anting, Chiny – układy hamulcowe, systemy antypoślizgowe,
  • Beckedorf, Niemcy – zawory silnikowe,
  • Bricherasio, Włochy – poduszki powietrzne, kierownice,
  • Marion, Wirginia, Stany Zjednoczone – układy kierownicze,
  • Incheon, Korea Południowa – zapięcia,
  • Orlean, Francja – zawory silnikowe,
  • Częstochowa, Polska – poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa,
  • Koblencja, Niemcy – układy hamulcowe, systemy antypoślizgowe.

 – Cieszymy się, że aż dziesięć naszych zakładów z całego świata zostało wyróżnionych przez General Motors nagrodą za doskonałą jakość – powiedział Peter Lake, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i rozwoju działalności TRW.  Z kolei Grace Lieblein, wiceprezes GM ds. globalnych zakupów i łańcucha dostaw tak skomentowała ten fakt:  – TRW odegrało kluczową rolę w sukcesie osiągniętym przez GM w 2013 r. Poprzez zaangażowanie, innowacyjność, terminowe dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług oraz wytwarzanie wyjątkowej wartości, TRW stale przewyższało nasze oczekiwania.

Również TRW Automotive Aftermarket zostało nagrodzone.  Otrzymało otóż trzy prestiżowe branżowe wyróżnienia podczas 17. międzynarodowej wystawy części motoryzacyjnych i wyposażenia pojazdów Automechanika w Moskwie, zorganizowanej pod patronatem Moscow International Motor Show (MIMS). Nagrody te stanowią potwierdzenie pozycji TRW jako czołowego dostawcy części i systemów Corner Module (układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszenia) o jakości OE.

I tak podczas ceremonii zwieńczającej 3-dniową imprezę zorganizowaną w centrum Expo w Moskwie firma TRW została najpierw uhonorowana przez AD Rosja (dział firmy AD International) nagrodą „Best Development of a Company  2012” za największy rozwój firmy w roku 2012.  Z kolei rosyjska firma Auto Marketing przyznała TRW nagrodę „Car Component of the Year 2013”. Według krajowej ankiety internetowej oraz zdaniem ekspertów branżowych, klocki hamulcowe TRW to numer jeden wśród produktów oferowanych przez dostawców zagranicznych. Wreszcie rosyjskie biuro wydawnicze i właściciel magazynów branżowych „Automotive Components” i „Management of Car Business” uznało klocki hamulcowe TRW za najlepsze dostępne na rynku, wyróżniając producenta nagrodą „Global Automotive Components 2013”.

Cały zespół jest dumny z tych nagród – powiedział Aleksander Konoplew, główny przedstawiciel TRW w Moskwie. – Rynek części zamiennych w Rosji otwiera przed TRW ogromne możliwości rozwoju, a uzyskane wyróznienia wskazują, że zmierzamy we właściwym kierunku i jesteśmy na dobrej drodze do spełnienia naszego celu stania się wiodącym dostawcą części zamiennych również i na tym obszarze. TRW prowadzi ścisłą współpracę z AD Rosja, która aktywnie rozwija współpracę ze światowymi liderami w produkcji części i systemów samochodowych. Nagroda w wyraźny sposób docenia wysiłek, jaki wkładamy w rozwój stosunków partnerskich z naszymi dystrybutorami – dodał Konoplew.

Według danych zgromadzonych przez Komitet Producentów Pojazdów w Stowarzyszeniu Europejskich Przedsiębiorstw, rosyjski rynek motoryzacyjny stał się w 2012 roku drugim co do wielkości rynkiem w Europie wykazując 11% wzrost produkcji samochodów osobowych i dostawczych. Wraz ze skokiem sprzedaży i produkcji samochodów, podobny wzrost można zaobserwować w sektorach części zamiennych, serwisowania i innych usług z dziedziny motoryzacji.

Zostaw Komentarz