Zestawy naprawcze Delphi do EUI E3

17 wrz 2013

Dział Delphi Product & Service Solutions (DPSS) poszerzył ofertę produktów przeznaczonych do naprawy elektronicznych wtryskiwaczy paliwa (EUI) E3 w silnikach Diesla, montowanych w samochodach sportowych i pojazdach z segmentu Heavy Duty.

W tym roku firma planuje wprowadzenie na rynek 48 zestawów naprawczych. Wtryskiwacze E3 Delphi montowane są zarówno w samochodach uprawnionych do jazdy po drogach publicznych jak i w  pojazdach specjalistycznych. Poszerzenie oferty produktów otworzy sieciom autoryzowanych stacji obsługi Delphi możliwość serwisowania ponad 7 milionów wtryskiwaczy zainstalowanych w tego typu pojazdach.

Warto przy tej okazji powiedzieć, że dział DPSS zrzesza ponad setkę autoryzowanych stacji na całym świecie. Spełniają one określone standardy i są przez Delphi upoważnione do prowadzenia napraw m.in. elektronicznych wtryskiwaczy E3. Obecnie stacje obsługi mają możliwość testowania i naprawiania 24 rodzajów wtryskiwaczy E3. Jeszcze w tym roku wprowadzone zostaną na rynek kolejne zestawy naprawcze przeznaczone do napraw innych modeli.

E3 -1Możliwość diagnozowania, testowania i naprawiania wtryskiwaczy najnowszych generacji przeznaczonych do pojazdów z segmentu Heavy Duty zgodnie ze standardami przewidywanymi dla wyposażenia fabrycznego pozwoli warsztatom przeprowadzać kompleksowe testy ciśnienia wtryskiwanego paliwa, jego ilości oraz momentu wtrysku, tak by ponownie skalibrować wtryskiwacz i zapewnić jego prawidłowe działanie. Delphi zapewnia swojej sieci stowarzyszonych stacji obsługi wszystkie kluczowe elementy niezbędne do przeprowadzenia skutecznej naprawy, włącznie z wyposażeniem testowym i diagnostycznym, narzędziami, szkoleniami, planem przeprowadzenia testów, częściami zamiennymi, instrukcjami, notatkami informacyjnymi zawierającymi listy komponentów.

Kursy szkoleniowe organizowane są regularnie we wszystkich akademiach Delphi Diesel Aftermarket na całym świecie. Udział przedstawicieli stacji w odpowiednich szkoleniach jest niezbędnym warunkiem do otrzymania autoryzacji serwisu wtryskiwaczy E3.

Właściwa obsługa wtryskiwaczy gwarantuje ich niezawodne i precyzyjne działanie, co przekłada się zarówno na osiągi jak poziom spalania, a w konsekwencji – koszty eksploatacji pojazdu.

W ciągu ostatnich pięciu lat Delphi ponad dwukrotnie zwiększyło liczbę pojazdów z segmentu Heavy Duty, które mogą być naprawiane z wykorzystaniem dostarczanych przez firmę wtryskiwaczy, odpowiadających jakością wyposażeniu fabrycznemu.

Zostaw Komentarz