200 warsztatów z szyldem NexusAuto

23 gru 2022

Organizatorem sieci NexusAuto w Polsce jest Nexus Automotive Central Europe. Obecnie w naszym kraju liczy ona ponad 260 warsztatów w pełni zrzeszonych oraz w trakcie przyłączania do sieci. Właśnie na dwusetnym pojawiły się szyldy z logo sieci.

Dwusetnym polskim serwisem samochodowym, który oznaczony został znakami NexusAuto jest zakład Auto Naprawa Gregor z Sadlinek nieopodal Kwidzyna. Grzegorz Miłek, jego szef, należy do średniego pokolenia polskich mechaników. Pracuje w branży od 18 lat, z czego ostatnie sześć już w swoim warsztacie. Ma też bogate doświadczenie z rynku niemieckiego.

Warsztat to obiekt średniej wielkości o trzech stanowiskach. Każde zostało wyposażone w podnośnik, z czego 2 są urządzeniami nożycowymi, trzeci zaś to klasyczny dźwignik 2-kolumnowy. Serwis dysponuje ponadto stanowiskiem do serwisu opon i kolejnym do układu klimatyzacji. Do diagnostyki służą dwa testery: Mega Macs 56 i Foxwell.

W warsztacie można dokonać wszystkich napraw samochodów osobowych i dostawczych, ze szczególnym akcentem na ulubione przez szefa układy rozrządu, sprzęgła i klimatyzację. Mile widzianymi są Mercedesy i samochody z grupy VW, ale klientami są także właściciele pojazdów innych marek. Pod szczególną opieką warsztatu znajdują się Ford Pilot i Rover P60, obydwa z 1948 roku. To poniekąd efekt rozległego doświadczenia szefa serwisu, obejmującego też naprawy starych Jaguarów i pojazdów rolniczych.

Grzegorza Miłka w prowadzeniu serwisu wspiera żona Anna i dwóch synów, z których jeden kształci się na mechanika. Wszyscy są miłośnikami psów, a najbardziej okazały owczarek niemiecki jest doskonałym uzupełnieniem systemu alarmowego w warsztacie.

 

Zostaw Komentarz