3 lata gwarancji na akumulatory ENRG

19 sty 2022

ENRG to marka akumulatorów, która stosunkowo niedawno weszła na rynek, od razu z szeroką i konkurencyjną ofertą. Teraz staje się ona jeszcze bardziej atrakcyjna, gdyż akumulatory ENRG zostały objęte wydłużoną, 3-letnią gwarancją.

 

Wysoka jakość gwarantowana przez renomowanego producenta i zastosowanie nowoczesnych technologii to wedle firmy Inter Cars, która stoi za wprowadzeniem akumulatorów ENRG na rynek, znaki rozpoznawcze baterii tej marki. W szerokiej gamie akumulatorów ENRG znaleźć można przede wszystkim modele wykonane w najnowszej technologii AGM i EFB, które doskonale sprawdzają się w pojazdach o najwyższym zapotrzebowaniu na energię.

Argumentem za wyborem baterii nowej marki jest także udzielana na nie 3-letnia gwarancja. Objęte są nią wszystkie akumulatory ENRG przeznaczone do samochodów osobowych, zakupione na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Wymieniając akumulator na nowy należy pamiętać o prawidłowym postępowaniu ze starym. Baterie rozruchowe, mimo stosowania w nich coraz nowocześniejszych rozwiązań, wciąż działają w oparciu o wykorzystanie metali ciężkich. W związku z tym ich utylizacją, jako odpadów niebezpiecznych, mogą zajmować się tylko wyspecjalizowane podmioty. Sprzedaż i unieszkodliwienie akumulatora podlega specjalnym regulacjom, więc warto skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak Bio Service.

Zostaw Komentarz