Adam Małysz ponownie ambasadorem ZF Aftermarket

28 wrz 2020

Współpraca ZF Aftermarket z ambasadorem – Adamem Małyszem rozpoczęła się w 2018 roku i zaprocentowała wieloma ciekawymi spotkaniami, wydarzeniami oraz kampanią z serią krótkich spotów reklamowych. Rok 2020 i 2021 będzie czasem realizacji kolejnych wspólnych projektów w kampanii pod hasłem #zawódmechanik.

W nowej odsłonie kampanii #zawódmechanik ZF Aftermarket we współpracy z Adamem Małyszem zaprezentują pełne pasji i zaangażowania historie mechaników, prawdziwych bohaterów, pasjonatów swojego zawodu oraz ich wkład w nasze codzienne bezpieczeństwo.

Adam Małysz, wybitny polski sportowiec, znany przede wszystkim ze skoków narciarskich, w których osiągał niesamowite sukcesy, od kilku lat związany jest również z motorsportem. To człowiek instytucja, którego słowa „sportowa emerytura” przerażają bardziej niż mamucia skocznia latem.

W 2014 roku wraz z pilotem Rafałem Martonem ukończył najtrudniejszy rajd na świecie – Dakar – na wysokiej 13. pozycji. W sumie pięć razy startował w Dakarze, czterokrotnie docierając do mety morderczego maratonu. Co prawda, od października 2016 roku Adam ma przerwę w uczestnictwie w rajdach, ale objęcie roli ambasadora marki ZF Aftermarket wyraźnie potwierdza, że nie jest to koniec jego przygody ze sportem motorowym.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, ZF Aftermarket od zawsze stawia na solidnych partnerów i sprawdzone rozwiązania. Determinacja w osiąganiu sukcesów Adama Małysza jest godna podziwu. Wieloletnia, ciężka praca sportowca wpisuje się w ideę ZF Aftermarket.

– Przy okazji udziału w rajdzie Dakar poznałem wspaniałych ludzi, w tym wielu znakomitych mechaników, którzy swoim zaangażowaniem i hartem ducha potrafili dokonać prawdziwych cudów. To m.in. dzięki nim udało mi się dojechać na metę tego najtrudniejszego na świecie rajdu. Uświadomiło mi to, że niezależnie od wykonywanego zawodu, można dokonywać wielkich rzeczy, pozornie dokonując tych niewielkich. To co mnie łączy z mechanikami to pasja towarzysząca wykonywanej pracy. Ogromnie się cieszę, że przy tym projekcie mogłem spotkać pasjonatów tego zawodu i pokazać jaki wpływ na nasze życie ma ich praca – powiedział Adam Małysz

– Rok 2020 jest wyjątkowy pod wieloma względami. Pozwolił nam na chwilę się zatrzymać i lepiej poznać naszych partnerów i klientów. Jeszcze bardziej podkreślił rolę mechaników, których praca zasługuje na docenienie. To właśnie dzięki nim samochody osobowe, karetki, samochody dostawcze nadal są sprawne. Te wszystkie auta wymagają serwisowania. I tu zaczyna się nasza wspólna rola. Wierzymy, że dzięki temu w 2021 będziemy mogli ich jeszcze lepiej wspierać – stwierdził z kolei Peter Rothenhoefer, szef ZF Automotive Systems Poland.

 

 

Zostaw Komentarz