Akademia Shell Helix w tym roku online

22 wrz 2020

Dział olejowy Shell Polska przygotował kolejne spotkanie z cyklu Akademia Shell Helix dla przedstawicieli niezależnych warsztatów samochodowych. Tegoroczna edycja bezpłatnego szkolenia odbędzie się 2 października 2020 roku w godzinach 10:00-11:30, w formie interaktywnego webinarium.

Akademia Shell Helix to cykliczne spotkania organizowane od 10 lat, przygotowane z myślą o właścicielach i mechanikach niezależnych warsztatów samochodowych. W związku z ograniczonymi możliwościami realizacji szkoleń stacjonarnych, najbliższa edycja Akademii Shell Helix odbędzie się w wersji online.

Tematy poruszane podczas tegorocznej Akademii Shell Helix zostały wybrane po konsultacjach z przedstawicielami warsztatów i dziennikarzami branżowymi. To oni wskazali ważne i aktualne kwestie, w których właściciele i pracownicy niezależnych serwisów samochodowych potrzebują wsparcia czy usystematyzowania informacji.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas spotkania podzielą się eksperci w dziedzinach syntetycznych olejów silnikowych Shell Helix, olejów do automatycznych skrzyń biegów (ATF), a także gospodarki odpadami w warsztacie samochodowym. Zajęcia poprowadzą Robert Gałkowski, ekspert techniczny Shell Helix oraz Marcin Komar, adwokat z 13-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w prawie gospodarczym. Interaktywna forma zajęć pozwoli również na zadawanie pytań ekspertom.

– Dział olejowy Shell stale współpracuje z niezależnymi warsztatami samochodowymi, zapewniając konsultacje techniczne, przygotowując atrakcyjne promocje sprzedażowe, takie jak jesienna akcja Zyskaj z Shell Helix, a także organizując szkolenia w ramach cyklu Akademia Shell Helix. W tym roku mówić będziemy o sprawach, którymi żyje obecnie branża warsztatowa. W Polsce systematycznie rośnie liczba samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Ich profesjonalna obsługa staje się niezbędnym elementem oferty każdego nowoczesnego warsztatu. Z kolei przepisy dotyczące gospodarki odpadami wzbudziły wśród zarządzających warsztatami niepokój i wywołały wiele kontrowersji. Jestem więc przekonany, że nowoczesna formuła spotkania i wysoka wartość merytoryczna Akademii Shell Helix spotkają się z uznaniem przedstawicieli warsztatów samochodowych – mówi Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Udział w webinarium Akademia Shell Helix jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wcześniej zarejestrować się na stronie https://lubricants.shell.com/akademiahelix2020.

Zostaw Komentarz