Akademia WUZETEM, czyli szkolenia dla sewisów

08 lis 2023

Akademia WUZETEM to cykl spotkań szkoleniowo-integracyjnych dla przedstawicieli kluczowych serwisów regeneracyjnych współpracujących z tym polskim producentem elementów układów wtryskowych. Obecnie spotkanie te organizowane są tylko dla krajowych serwisów, ale planowane jest objecie nimi również klientów z innych rynków.

Spotkania szkoleniowo-integracyjne organizowane przez WUZETEM mają przybliżyć klientom działalność firmy i pokazać wysoką jakość oferowanych produktów. Ich celem jest również wprowadzenie w tajniki produkcji wymagających niezwykłej precyzji elementów, jakimi są rozpylacze do układu wtryskowego silników wysokoprężnych i oczywiście budowanie relacji na linii klient-producent.

Do tej pory odbyły się już III edycje spotkań w ramach Akademii WUZETEM. Pierwsza miała miejsce 13 października 2022 i wzięło w niej udział 25 klientów, reprezentujących 16 serwisów z całej Polski. Drugą przeprowadzono w maju 2023. Wtedy podczas dwóch spotkań pojawili się przedstawiciele 30 serwisów. Dodatkowo w czerwcu odbyło się spotkanie z dystrybutorami (12 firm z całej Polski), którzy bezpośrednio w WUZETEM zaopatrują się w rozpylacze. III edycję Akademii, podczas której wzięli udział przedstawiciele 17 serwisów, zorganizowano zaś w październiku 2023 r.
Kolejne szkolenie, tym razem w mniejszym gronie (10 serwisów) przewidziano w okresie przedświątecznym.

Pierwsza część każdego spotkania przewidziana jest na wizytę w fabryce, podczas której goście oprowadzani przez ekspertów z WUZETEM mają okazję poznać technologie produkcyjne oraz zobaczyć kolejne etapy powstawania rozpylaczy. Część druga – prezentacyjna i dyskusyjna – to czas, gdy specjaliści WUZETEM dzielą się z klientami swoją wiedzą merytoryczną. Jest to również okazja do wysłuchania potrzeb przedstawicieli serwisów i problemów, z jakimi borykają się na co dzień w swojej pracy. – M.in. na tej podstawie dokonujemy zmian w planowaniu wdrożeń nowych produktów – mówi jeden z prowadzących spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz